پایه هویه فلزی گرد

21
( 21 دیدگاه )
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

در انبار موجود نمی باشد

پایه هویه فلزی گرد رنگ مشکی یک پایه هویه معمولی برای استفاده شخصی مورد استفاده قرار میگیرد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

پایه هویه فلزی گرد رنگ مشکی یک پایه هویه معمولی برای استفاده شخصی مورد استفاده قرار میگیرد. این پایه هویه محل قرار گیری اسفنج نسوز و یا روغن لحیم را نیز دارد. تمامی ابزار آلات و لوازم مربوط به لحیم کاری را میتوانید از فروشگاه ولتاتک خرید نمایید.

مشخصات پایه هویه فلزی :

قطر دهانه ی نگهدارنده هویه: ۳ سانتی متر
طول نگهدارنده هویه: ۹.۵ سانتی متر
قطر پایه: ۱۰ سانتی متر
امکان قرار دادن تمیز کننده نوک هویه و روغن لحیم بر روی پایه

میانگین امتیاز

2.38

21
(دیدگاه کاربر 21)
5 ستاره
0%
4 ستاره
23.81%
3 ستاره
23.81%
2 ستاره
19.05%
1 ستاره
33.33%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

21 دیدگاه برای این محصول

  1. Mabelarve@benjaminmail.xyz
  2. enrirmdon@benjaminmail.xyz
  3. outfisp@benjaminmail.xyz
  4. Pactedy@benjaminmail.xyz
  5. Waidora@benjaminmail.xyz
  6. Phamykall@benjaminmail.xyz
  7. Brorrybaw@benjaminmail.xyz
  8. stoompemn@benjaminmail.xyz
  9. unsurry@benjaminmail.xyz
  10. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  11. Immephews@newonlinemail.xyz
  12. Outweiz@benjaminmail.xyz
  13. absotly@mailuk.site
  14. Cetaply@newonlinemail.xyz
  15. WEabalf@barrettmail.xyz
  16. Asteway@topmailnew.xyz
  17. yourmailsf@gmail.com
  18. yourmailsf@gmail.com
  19. yourmailsf@gmail.com
  20. yourmailsf@gmail.com
  21. axollorce@newonlinemail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید