میکروکنترلر STM32H743IIT6 اورجینال

15
( 15 دیدگاه )
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

در انبار موجود نمی باشد

میکروکنترلر STM32H743IIT6 اورجینال یک آی سی 32 بیتی از خانواده ARM با مقدار حافظه رم 20 کیلوبایت از نوع SMD می باشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

میکروکنترلر STM32H743IIT6 اورجینال یک آی سی 32 بیتی از خانواده ARM از نوع Cortex-M7 با مقدار حافظه SRAM 32 کیلوبایت و FLASH 512 کیلوبایت از نوع SMD می باشد. توجه داشته باشید با توجه به تنوع در کیفیت این قطعه توسط شرکتهای مختلف، این قطعه تولید کشور تایوان میباشد. 

  • 32 بیتی

پکیج این میکروکنترولر LQFP-176 و همچنین هسته پردازنده آن ARM Cortex-M7 که یکی از قویترین مدل های خانواده ARM است. میکروکنترلر STM32H743IIT6 دارای حداکثر فرکانس 480 مگاهرتز و همچنین 51 عدد پایه به عنوان ورودی و خروجی، یکی از بهترین گزینه ها در پروژه های صنعتی و اتصال نمایشگر های رنگی 7 و 9 اینچی و بالاتر می باشد.

از دیگر ویژگی های میکروکنترلر STM32H743IIT6 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

• Up to 2 Mbytes of Flash memory with readwhile-write support
• Up to 1 Mbyte of RAM: 192 Kbytes of TCMRAM (inc. 64 Kbytes of ITCM RAM +128 Kbytes of DTCM RAM for time critical routines), Up to 864 Kbytes of user SRAM, and 4 Kbytes of SRAM in Backup domain
• Dual mode Quad-SPI memory interface running up to 133 MHz

اولین میکروکنترلر جهان، TMS 1000 بود که در سال 1971 توسعه یافت و در سال 1974 به صورت تجاری منتشر شد. دو مهندس به نام گری بون و مایکل کوکران آن را توسعه دادند. این یک کامپیوتر کوچک در یک IC است. آنها در انواع 8 و 32 بیت تولید می‌شوند که هر کدام خصوصیات و ویژگی‌های خاص خود را دارند.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

SMD

هسته پردازنده :

ARM® Cortex®-M3

نوع پکیج :

LQFP-64

ولتاژ تغذیه :

3.3 ولت

نوع پردازنده :

32 بیتی

تعدا پایه ها :

64 عدد

تعداد پایه های ورودی خروجی :

51 عدد

مقدار حافظه SRAM :

20 کیلو بایت

مقدار حافظه FLASH :

128 کیلو بایت

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.93

15
(دیدگاه کاربر 15)
5 ستاره
0%
4 ستاره
40%
3 ستاره
26.67%
2 ستاره
20%
1 ستاره
13.33%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 دیدگاه برای این محصول

  1. Utemync@onymail.xyz
  2. eurorgo@onymail.xyz
  3. Heiteby@onymail.xyz
  4. langiDo@onymail.xyz
  5. Snivine@onymail.xyz
  6. deteacile@topmailnew.xyz
  7. finforb@topmailnew.xyz
  8. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  9. Immephews@newonlinemail.xyz
  10. asymbom@topmailnew.xyz
  11. Outweiz@benjaminmail.xyz
  12. Asteway@topmailnew.xyz
  13. absotly@mailuk.site
  14. Cetaply@newonlinemail.xyz
  15. WEabalf@barrettmail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید