میکروکنترلر ATMEGA32A-PU پکیج DIP اورجینال

24
( 24 دیدگاه )
133,000تومان145,800تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

500 در انبار

میکروکنترلر Atmega32A-PU از نوع 8 بیتی با 40 پایه، پکیج DIP و حافظه فلش 32KB از خانواده AVR ساخت شرکت میکروچیپ می باشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)
x

میکروکنترلر ATMEGA32A-PU پکیج DIP اورجینال متعلق به دسته میکرو کنترلرهای ATMEGA شرکت ATMEL مي باشد، اين ميكرو كنترلر يك آی سی کم مصرف، با تکنولوژی cmos و براساس ساختار AVR میباشد.  Cpu آن۸ بیتی است و با فرکانس ۱۶مگاهرتز کار میکند. دارای ۸ مبدل آنالوگ به دیجیتال با دقت ۱۰بیت ميباشد.

میکروکنترلر ATMEGA32A-PU پکیج DIP نوعی ریز پردانده است که دارای حافظه دسترسی تصادفی (RAM) و حافظه فقط خواندنی (ROM) ، تایمر ، پرت های ورودی و خروجی و درگاه پرت سریال درون خود تراشه است که می‌تواند به تنهایی ابزارهای دیگر را کنترل کند. به عبارت دیگر یک میکروکنترلر، يك مدار مجتمع كوچك است که از یک CPU کوچک و اجزای دیگری مانند تایمر، درگاه‌های ورودی وخروجی آنالوگ و ديجيتال حافظه تشکیل شده‌ است. 

میکروکنترلر ATMEGA32A-PU پکیج DIP اورجینال شامل ویژگی هایی زیر می باشد :

  1. نوسان ساز (Oscillator) : قطعه اي برای ساخت پالس های مورد نیاز قلب میکروكنترلر.
  2. مبدل سیگنال آنالوگ به دیجیتال و برعکس (ADC / DAC)
  3. يك حافظه برنامه (Program Memory) با ظرفیت های مختلف.
  4. حافظه EEPROM : این مدل از حافظه براساس ساختار داخلی اش، اطلاعات را درون خودش ذخیره ميكند . دراثر قطع شدنمنبع تغذيه، اطلاعات پاک نمی شونداز این مدل حافظه برای اطلاعات مهم استفاده می ­شود.
  5. حافظه RAM : برای ذخیره اطلاعات در حین عملیات و محاسبات استفاده میشود که در این حالت داده ها با قطع منبع تغذیه،پاک خواهد شد.
  6. واحد PWM : واحد تولید سیگنال پالس با عرض متغیر که برای راه­ اندازی موتورها کاربرد دارد.
  7. واحد ورودی/خروجی (I/O) .
  8. ارتباط با دنیای بیرون از طریق پروتکل های متفاوت مرتبط با سریال
  9. چند عدد تقويت كننده عملياتي (Op-amp)
  10. پورت های ارتباطی USB
  11. RTC) Real Time Clock)
توضیحات تکمیلی
نوع پردازنده :

ATMEGA32A-PU

نوع نصب :

DIP

نوع CPU :

8 بیتی

مقدار حافظه :

32 کیلو بایت

تعداد پایه :

40 عدد

تعداد پایه های ورودی و خروجی :

32 عدد

حداکثر فرکانس کاری :

16 مگا هرتز

دانلود دیتا شیت

میانگین امتیاز

2.42

24
(دیدگاه 24 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
25%
3 ستاره
16.67%
2 ستاره
33.33%
1 ستاره
25%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 دیدگاه برای این محصول

  1. enventy@barrymail.xyz
  2. abaxeva@barrymail.xyz
  3. soryday@barrymail.xyz
  4. SicAppape@barrymail.xyz
  5. eurorgo@barrymail.xyz
  6. FenlyTeli@barrymail.xyz
  7. Bafrosy@barrettmail.xyz
  8. Impetle@barrettmail.xyz
  9. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  10. Immephews@newonlinemail.xyz
  11. Outweiz@benjaminmail.xyz
  12. Cetaply@newonlinemail.xyz
  13. Asteway@topmailnew.xyz
  14. absotly@mailuk.site
  15. WEabalf@barrettmail.xyz
  16. yourmailsf@gmail.com
  17. axollorce@newonlinemail.xyz
  18. Switole@bernardmail.xyz
  19. Alarriake@barrettmail.xyz
  20. Blooste@benjaminmail.xyz
  21. abablense@newonlinemail.xyz
  22. hhhhs43s@gmail.com
  23. wwe4rff43s@gmail.com
  24. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید