سرسیم کانکتور مخابراتی

16
( 16 دیدگاه )
115تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

95 در انبار

سرسیم فلزی مخصوص کانکتورهای مخابراتی سایز 2510

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

سرسیم کانکتور مخابراتی جهت اتصال سیم به کانکتور مورد استفاده قرار میگیرید. این سرسیم را هم میتوان لحیم کرد و هم میتوان با آچار مخصوص پرس کرد.

توضیحات تکمیلی
نوع سوکت :

مخابراتی

سایز سرسیم :

2510

میانگین امتیاز

2.69

16
(دیدگاه کاربر 16)
5 ستاره
0%
4 ستاره
25%
3 ستاره
37.5%
2 ستاره
18.75%
1 ستاره
18.75%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 دیدگاه برای این محصول

  1. Counknete@beaumail.xyz
  2. inwague@beaumail.xyz
  3. Wremssarl@beaumail.xyz
  4. enforse@beaumail.xyz
  5. HoofsDaks@beaumail.xyz
  6. hoiliacot@onymail.xyz
  7. apaklymep@onymail.xyz
  8. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  9. Immephews@newonlinemail.xyz
  10. Outweiz@benjaminmail.xyz
  11. Cetaply@newonlinemail.xyz
  12. Asteway@topmailnew.xyz
  13. absotly@mailuk.site
  14. WEabalf@barrettmail.xyz
  15. yourmailsf@gmail.com
  16. yourmailsf@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید