دیود RS1D پکیج SMD

15
( 15 دیدگاه )
1,950تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

62 در انبار

دیود قطعه‌ای الکترونیکی است که دو سر دارد. ديود جريان را فقط در یک جهت از خود عبور می‌دهد . در جهت دیگر، در مقابل گذر جریان مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد. دیود، اولین قطعه تولید شده با نیمه‌رساناها است.

x

دیود RS1D پکیج SMD قطعه‌ای الکترونیکی است که دو سر دارد. ديود جريان را فقط در یک جهت از خود عبور می‌دهد . در جهت دیگر، در مقابل گذر جریان مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد. دیود، اولین قطعه تولید شده با نیمه‌رساناها است. مهم‌ترین کاربرد دیود، عبور جریان در یک جهت و ممانعت از گذر جریان در جهت دیگر است.

در نتیجه می‌توان به دیود مثل یک شیر الکتریکی یک‌طرفه نگاه کرد. این ویژگی دیود برای تبدیل جريان متناوب به جريان مستقيم استفاده می‌شود. دیود نوعی مقاومت است . به لحاظ الکتریکی، یک دیود، هنگامی جريان را از خود عبور مي دهد که با برقرار کردن ولتاژ در جهت درست ، آمادهٔ کار شود.

امکانات دیود RS1D پکیج SMD:

  • • شیشه غیرفعال شده
    • حداکثر دمای عملیاتی بالا
    • ایده آل برای کاربردهای خودرو سوار بر روی سطح
    • جریان نشتی کم
    • پایداری عالی
    • قابلیت جذب انرژی تضمینی
    • در نوار برجسته 12 میلی متری ارسال می شود
    • علامت گذاری: کاتد، کد تاریخ، کد نوع
    • انتخاب و مکان آسان

:FEATURES

• Glass passivated
• High maximum operating temperature
• Ideal for surface mount automotive applications
• Low leakage current
• Excellent stability
• Guaranteed avalanche energy absorption capability
• Shipped in 12 mm embossed tape
• Marking: cathode, date code, type code
• Easy pick and place

دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.20

15
(دیدگاه کاربر 15)
5 ستاره
0%
4 ستاره
13.33%
3 ستاره
33.33%
2 ستاره
13.33%
1 ستاره
40%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 دیدگاه برای این محصول

  1. enventy@barrymail.xyz
  2. abaxeva@barrymail.xyz
  3. soryday@barrymail.xyz
  4. FenlyTeli@barrymail.xyz
  5. Bafrosy@barrettmail.xyz
  6. Impetle@barrettmail.xyz
  7. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  8. Immephews@newonlinemail.xyz
  9. Outweiz@benjaminmail.xyz
  10. Asteway@topmailnew.xyz
  11. Cetaply@newonlinemail.xyz
  12. WEabalf@barrettmail.xyz
  13. absotly@mailuk.site
  14. yourmailsf@gmail.com
  15. yourmailsf@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید