ترانزیستور SS8050 پکیج DIP

14
( 14 دیدگاه )
248تومان350تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

274 در انبار

ترانزیستور SS8050 پکیج DIP یک ترانزیستور bjt نوع npn مدل TO-225A، تحمل ولتاژ منفی 40 ولت ، جریان 1.5 آمپر با توان 1 وات و فرکانس کاری 100 مگاهرتز می باشد.

x
شناسه محصول: 101550 دسته: , برچسب:
ترانزیستور SS8050 پکیج DIP یک ترانزیستور bjt نوع npn مدل TO-225A، تحمل ولتاژ منفی 40 ولت ، جریان 1.5 آمپر با توان 1 وات و فرکانس کاری 100 مگاهرتز می باشد.
  • مدل TO-225A

ترانزیستور:

ترانزیستور ها قطعات اکتیو سه‌سری هستند که از مواد نیمه‌هادی مختلف ساخته شده‌اند و می‌توانند در کاربردهای ولتاژ سیگنال کوچک به عنوان یک عایق یا یک رسانا عمل کنند. توانایی ترانزیستور در تغییر بین این دو حالت سبب می‌شود این قطعه دو عملکرد اساسی داشته باشد: سوئیچینگ و تقویت‌کنندگی.

نیمه‌هادی ماده‌ای است که هادی خالص (مانند سیم مسی) نیست، از طرفی عایق (مانند هوا) هم نیست. رسانایی (اجازه به برقراری جریان الکترون) یک نیمه‌هادی به متغیرهایی مانند دما یا وجود الکترون‌های کمتر و بیشتر بستگی دارد.

از ترانزیستورها در اندازه‌های کوچک و انواع گسسته، می‌توان برای ساخت سوئیچ‌های الکترونیکی ساده، منطق دیجیتال و مدارهای تقویت‌کننده سیگنال استفاده کرد. هزاران، میلیون‌ها و حتی میلیاردها ترانزیستور در کنار یکدیگر درون تراشه‌های کوچکی تعبیه می‌شوند  . و حافظه‌های رایانه، ریزپردازنده‌ها و سایر مدارهای مجتمع پیچیده را تشکیل می‌دهند.

حضور این قطعات الکترونیکی تقریباً در هر مدار مدرنی به عنوان یک قطعه کنترل حیاتی است. گاهی ترانزیستور را می‌توان روی بردهای الکترونیکی مشاهده کرد، اما امروزه اغلب در یک مدار مجتمع به کار رفته‌اند.

ترانزیستورها به نوعی توسعه‌ای از یکی دیگر از قطعات نیمه‌هادی، به نام دیود هستند. به نوعی ترانزیستورها چیزی جز دو دیود نیستند که کاتدها (یا آندهای) آن‌ها به هم پیوند خورده است.

توضیحات تکمیلی
سبک نصب

بسته

پلاریته

دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.50

14
(دیدگاه کاربر 14)
5 ستاره
0%
4 ستاره
28.57%
3 ستاره
14.29%
2 ستاره
35.71%
1 ستاره
21.43%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 دیدگاه برای این محصول

  1. enventy@barrymail.xyz
  2. SicAppape@barrymail.xyz
  3. Onenryden@barrymail.xyz
  4. Bafrosy@barrettmail.xyz
  5. Impetle@barrettmail.xyz
  6. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  7. Outweiz@benjaminmail.xyz
  8. Immephews@newonlinemail.xyz
  9. WEabalf@barrettmail.xyz
  10. Asteway@topmailnew.xyz
  11. absotly@mailuk.site
  12. Cetaply@newonlinemail.xyz
  13. yourmailsf@gmail.com
  14. yourmailsf@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید