ترانزیستور BD136 پکیج DIP

19
( 19 دیدگاه )
1,594تومان1,913تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

48 در انبار

ترانزیستور BD136 پکیج DIP یک ترانزیستور قدرت از نوع PNP می باشد که دارای حداکثر ولتاژ 45 ولت و حداکثر جریان 1.5 آمپر می باشد.

x
شناسه محصول: 101570 دسته: ,

ترانزیستور BD136 پکیج DIP یک ترانزیستور قدرت از نوع PNP می باشد که دارای حداکثر ولتاژ 45 ولت و حداکثر جریان 1.5 آمپر می باشد.

ترانزیستور ها قطعات اکتیو سه‌سری هستند که از مواد نیمه‌هادی مختلف ساخته شده‌اند و می‌توانند در کاربردهای ولتاژ سیگنال کوچک به عنوان یک عایق یا یک رسانا عمل کنند. توانایی ترانزیستور در تغییر بین این دو حالت سبب می‌شود این قطعه دو عملکرد اساسی داشته باشد: سوئیچینگ و تقویت‌کنندگی.

ترانزیستور ها یکی از مهم ترین و پرکاربردترین اختراعات بشری در عصر الکترونیک به شمار می روند. به کمک ترانزیستور ها می توان با یک جریان ضعیف، جریان های قوی تر را کنترل نمود.

به عنوان مثال، با جریان ضعیف خروجی GPIO میکروکنترلرها، می توان تغذیه قطعاتی با جریان بسیار بیشتر را وصل و یا قطع نمود. حتی به کمک ترانزیستورها می توان ولتاژ تغذیه یک قطعه را به کنترل درآورد.

از این قابلیت در کنترل دور موتورها، نور لامپ ها، صدای بیزرها و… استفاده می شود.  ترانزیستور BD136 پکیج DIP یک ترانزیستور فوق العاده کاربردی با ضریب تقویت کنندگی بالاست.

ترانزیستور ها دنیای الکترونیک را احاطه کرده‌اند. حضور این قطعات الکترونیکی تقریباً در هر مدار مدرنی به عنوان یک قطعه کنترل حیاتی است. گاهی این قطعات را می‌توان روی بردهای الکترونیکی مشاهده کرد، اما امروزه اغلب در یک مدار مجتمع به کار رفته‌اند.

مشخصات:

  • Silicon Pnp Transistor ; Plastic Medium Power, Audio Amplifiers And Drivers, Sgs, 45V, 1.5A / 0.5A, 12.5W
توضیحات تکمیلی
حداکثر ولتاژ

45 ولت

حداکثر جریان

1.5 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.42

19
(دیدگاه 19 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
15.79%
3 ستاره
31.58%
2 ستاره
31.58%
1 ستاره
21.05%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 دیدگاه برای این محصول

  1. unsurry@benjaminmail.xyz
  2. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  3. Outweiz@benjaminmail.xyz
  4. Immephews@newonlinemail.xyz
  5. Asteway@topmailnew.xyz
  6. absotly@mailuk.site
  7. Cetaply@newonlinemail.xyz
  8. WEabalf@barrettmail.xyz
  9. yourmailsf@gmail.com
  10. yourmailsf@gmail.com
  11. Veissex@benjaminmail.xyz
  12. yourmailsf@gmail.com
  13. Switole@bernardmail.xyz
  14. Blooste@benjaminmail.xyz
  15. axollorce@newonlinemail.xyz
  16. Alarriake@barrettmail.xyz
  17. ColleyLet@barrymail.xyz
  18. Drakera@benjaminmail.xyz
  19. BluttBele@onemailtop.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید