ترانزیستور ماسفت STW70N60DM2

44
( 45 دیدگاه )
277,214تومان300,316تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

28 در انبار

ترانزیستور ماسفت STW70N60DM2 یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

ترانزیستور ماسفت STW70N60DM2 یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. این ترانزیستور دارای ولتاژ 600 ولت و جریان درین66 آمپر می باشد. همچنین ماسفت 70N60DM2 دارای پکیج DIP از نوع TO-247 می باشد.

  • N-CHANEL

این نوع ماسفت برای دستگاههای (ماینینگ) و منابع تغذیه سوئیچینگ مورد استفاده قرار میگیرد.این نوع ماسفت در انواع دستگاه های ماینر از قبیل AntMiner، Whatsminer و… استفاده میشود.

ترانزیستور :

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردندترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند. در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستور ها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند.

(تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستور ها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

ترانزیستور ماسفت STW70N60DM2 ميتواند مانند سوییچی بین حالات و انتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند.

ماسفت (MOSFET) مخفف عبارت Meta Oxide Semiconductor Field Effect Transistor است و همانطور که از نام آن مشخص است از نوع ترانزيستورهاي اثر ميدان (Field Effect Transistor = FET) مي باشد.

برخلاف ترانزيستورهاي BJT که برمبناي کنترل جريان عمل مي کنند، ماسفت ها بر مبناي کنترل ولتاژ عمل مي کنند  . و به جاي سه پايه ي Base و Collector و Emitter داراي سه پايه ي Gate و Source و Drain مي باشند.

کاربرد ترانزیستور ماسفت به عنوان سوييچ براي استفاده از ماسفت به عنوان يک سوييچ کافي است ولتاژ gate نسبت به Source بيشتر باشد. به اين اختلاف ولتاژ VGS يعني اختلاف ولتاژ بين Gate و Source گويند. بديهي است که هرگاه پين Gate را به پين Source متصل کنيم در اين صورت VGS=0 مي گردد پس در نتيجه هيچ جرياني از Drain خارج نمي شود و سوييچ باز خواهد بود.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

نوع پکیج :

TO-247

ولتاژ VDS :

650 ولت

حداکثر جریان درین ID :

68.5 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.64

44
(دیدگاه 45 کاربر)
5 ستاره
2.27%
4 ستاره
29.55%
3 ستاره
25%
2 ستاره
15.91%
1 ستاره
27.27%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

45 دیدگاه برای این محصول

  1. Counknete@beaumail.xyz
  2. gurnani@beaumail.xyz
  3. inwague@beaumail.xyz
  4. Wremssarl@beaumail.xyz
  5. melmflosy@beaumail.xyz
  6. enforse@beaumail.xyz
  7. HoofsDaks@beaumail.xyz
  8. anto.ni.o.su.per.sp.o.r.tk.u.c.haa.2.05@gmail.com
  9. ant.onio.s.u.p.e.r.s.po.r.t.k.uch.aa2.05@gmail.com
  10. an.to.nio.supe.r.s.po.r.tkuch.aa.20.5@gmail.com
  11. hoiliacot@onymail.xyz
  12. a.ntoni.osu.p.er.s.portk.uc.haa205@gmail.com
  13. an.t.oni.osupe.r.s.p.o.rtk.uc.h.aa2.0.5@gmail.com
  14. apaklymep@onymail.xyz
  15. a.nt.o.niosu.p.e.r.s.p.ort.ku.chaa.2.05@gmail.com
  16. a.nto.ni.osupers.po.rtk.u.c.haa205@gmail.com
  17. an.to.n.io.su.p.e.r.s.portk.u.c.ha.a.2.0.5@gmail.com
  18. a.n.to.n.iosu.pe.rs.p.o.rt.k.u.cha.a.2.0.5@gmail.com
  19. a.nt.o.ni.os.upe.rs.por.tk.uc.h.aa20.5@gmail.com
  20. ant.o.niosu.persport.k.u.ch.a.a205@gmail.com
  21. ant.oni.osup.e.r.spor.tkuch.aa.2.0.5@gmail.com
  22. a.n.t.o.n.i.os.u.p.erspor.t.ku.c.haa.2.05@gmail.com
  23. an.t.on.ios.uper.s.p.o.rt.ku.cha.a.2.0.5@gmail.com
  24. an.t.o.n.i.o.sup.er.s.p.ortku.c.haa.20.5@gmail.com
  25. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  26. blondell.griswold@gmx.net
  27. Immephews@newonlinemail.xyz
  28. Outweiz@benjaminmail.xyz
  29. Cetaply@newonlinemail.xyz
  30. Asteway@topmailnew.xyz
  31. WEabalf@barrettmail.xyz
  32. absotly@mailuk.site
  33. anto.n.i.os.u.pe.r.sp.o.r.t.k.uch.a.a.2.0.5@gmail.com
  34. an.t.o.n.ios.u.p.e.r.s.p.or.tk.u.ch.a.a2.0.5@gmail.com
  35. yourmailsf@gmail.com
  36. lucy.101537@gmail.com
  37. axollorce@newonlinemail.xyz
  38. Alarriake@barrettmail.xyz
  39. Veissex@benjaminmail.xyz
  40. Switole@bernardmail.xyz
  41. Blooste@benjaminmail.xyz
  42. BluttBele@onemailtop.xyz
  43. Urilupt@baileymail.xyz
  44. abablense@newonlinemail.xyz
  45. raikise@bernardmail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید