ترانزیستور ماسفت SRC60R090BTG

26
( 26 دیدگاه )
67,416تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

8 در انبار

ترانزیستور ماسفت SRC60R090BTG یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

ترانزیستور ماسفت SRC60R090BTG یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. این نوع ماسفت برای دستگاههای (ماینینگ) و منابع تغذیه سوئیچینگ مورد استفاده قرار میگرید.

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردند. ترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند. در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستورها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند. (تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستورها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

ترانزیستور ماسفت SRC60R090BTG ميتواند مانند سوییچی بین حالات وانتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند. ترانزیستور یکدستگاه  سه پایه است که از اتصال متوالی دو دیود ایجاد می‌شود. بنابراین در ساختار خود دارای دو پیوند P-N است. سه پایه‌ی آن ازسه نیمه‌هادی موجود در این پیوند‌ها گرفته می‌شود. اتصال متوالی یا پشت به پشت دیود ها، دو نوع ترانزیستور ایجاد می‌کند؛ NPN وPNP؛ که به ترتیب به معنای قرار گرفتن نیمه هادی نوع P. در بین دو نیمه هادی نوع N، و قرار گرفتن نیمه هادی نوع N. در بین دو نیمههادی نوع P است. بهطور کلی باید بدانیم ترانزیستورها به دو دسته  ترانزيستورهاي اتصال دو قطبي و ترانزیستورهاي اثر میدانی تقسیم می شوند و ترانزيستور ماسفت در گروه ترانزیستور های اثر میدانی قرار دارد . در گروه ترانزیستورهای اثر میدانی، كنترل جريان براساس الكترون ها آزاد حاصل از ميدان صورت می گیرد

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.15

26
(دیدگاه 26 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
7.69%
3 ستاره
26.92%
2 ستاره
38.46%
1 ستاره
26.92%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

26 دیدگاه برای این محصول

  1. enventy@barrymail.xyz
  2. abaxeva@barrymail.xyz
  3. soryday@barrymail.xyz
  4. SicAppape@barrymail.xyz
  5. eurorgo@barrymail.xyz
  6. FenlyTeli@barrymail.xyz
  7. Bafrosy@barrettmail.xyz
  8. Impetle@barrettmail.xyz
  9. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  10. Immephews@newonlinemail.xyz
  11. Outweiz@benjaminmail.xyz
  12. absotly@mailuk.site
  13. Cetaply@newonlinemail.xyz
  14. WEabalf@barrettmail.xyz
  15. Asteway@topmailnew.xyz
  16. axollorce@newonlinemail.xyz
  17. Alarriake@barrettmail.xyz
  18. Veissex@benjaminmail.xyz
  19. Blooste@benjaminmail.xyz
  20. Switole@bernardmail.xyz
  21. raikise@bernardmail.xyz
  22. Teehype@barrettmail.xyz
  23. Amophypop@topmailonline.xyz
  24. oscilky@newtopmail.xyz
  25. hhhhs43s@gmail.com
  26. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید