ترانزیستور ماسفت OSG65R041

47
( 47 دیدگاه )
59,417تومان62,845تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

97 در انبار

ترانزیستور ماسفت OSG65R041 یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

ترانزیستور ماسفت OSG65R041 یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. این ترانزیستور دارای ولتاژ 650 ولت و جریان درین 68.5 آمپر می باشد.

این نوع ماسفت برای دستگاههای (ماینینگ) و منابع تغذیه سوئیچینگ مورد استفاده قرار میگیرد.این نوع ماسفت در انواع دستگاه های ماینر از قبیل AntMiner، Whatsminer و… استفاده میشود.

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردندترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند. در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستورها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند. (تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستورها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

ترانزیستور ماسفت OSG65R041 ميتواند مانند سوییچی بین حالات و انتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند.

ماسفت (MOSFET) مخفف عبارت Meta Oxide Semiconductor Field Effect Transistor است و همانطور که از نام آن مشخص است از نوع ترانزيستورهاي اثر ميدان (Field Effect Transistor = FET) مي باشد. برخلاف ترانزيستورهاي BJT که برمبناي کنترل جريان عمل مي کنند، ماسفت ها بر مبناي کنترل ولتاژ عمل مي کنند و به جاي سه پايه ي Base و Collector و Emitter داراي سه پايه ي Gate و Source و Drain مي باشند. کاربرد ماسفت به عنوان سوييچ براي استفاده از ماسفت به عنوان يک سوييچ کافي است ولتاژ gate نسبت به Source بيشتر باشد. به اين اختلاف ولتاژ VGS يعني اختلاف ولتاژ بين Gate و Source گويند. بديهي است که هرگاه پين Gate را به پين Source متصل کنيم در اين صورت VGS=0 مي گردد پس در نتيجه هيچ جرياني از Drain خارج نمي شود و سوييچ باز خواهد بود.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

نوع پکیج :

TO-247

ولتاژ VDS :

650 ولت

حداکثر جریان درین ID :

68.5 آمپر

میانگین امتیاز

2.55

47
(دیدگاه 47 کاربر)
5 ستاره
6.38%
4 ستاره
17.02%
3 ستاره
25.53%
2 ستاره
27.66%
1 ستاره
23.4%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

47 دیدگاه برای این محصول

  1. enventy@barrymail.xyz
  2. abaxeva@barrymail.xyz
  3. soryday@barrymail.xyz
  4. SicAppape@barrymail.xyz
  5. eurorgo@barrymail.xyz
  6. Onenryden@barrymail.xyz
  7. FenlyTeli@barrymail.xyz
  8. an.ton.i.os.u.p.er.s.p.ortku.cha.a205@gmail.com
  9. a.nto.n.ios.u.pe.r.sportk.uchaa.20.5@gmail.com
  10. a.n.to.ni.os.u.pe.rspo.r.t.kuc.ha.a.20.5@gmail.com
  11. a.n.to.n.i.os.uper.s.po.r.tk.u.cha.a205@gmail.com
  12. a.n.to.n.iosu.p.e.rs.p.or.t.k.u.c.ha.a20.5@gmail.com
  13. ant.on.i.o.su.p.e.r.sp.o.rtkuc.ha.a2.0.5@gmail.com
  14. a.n.toni.o.sup.ers.p.or.tku.ch.aa.205@gmail.com
  15. Bafrosy@barrettmail.xyz
  16. a.nt.onios.u.pe.r.s.po.r.t.kuc.haa.205@gmail.com
  17. a.nt.o.n.iosupe.rs.p.or.tkuchaa2.0.5@gmail.com
  18. a.nt.o.n.io.su.p.er.s.p.ortkuchaa.20.5@gmail.com
  19. a.n.t.on.i.osu.pe.r.spo.rtkuch.aa.20.5@gmail.com
  20. a.n.to.n.io.supe.r.s.p.ortk.uch.aa2.05@gmail.com
  21. anto.niosu.p.e.rsportkuch.aa205@gmail.com
  22. an.t.o.n.io.sup.er.spor.t.kuch.aa2.0.5@gmail.com
  23. a.nton.i.osu.p.erspo.r.tk.u.c.haa2.05@gmail.com
  24. a.n.tonios.u.p.e.r.sport.k.uc.h.a.a2.05@gmail.com
  25. a.nt.o.n.i.osupers.po.rtk.uc.ha.a.2.0.5@gmail.com
  26. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  27. avafindlay@inbox.com
  28. Outweiz@benjaminmail.xyz
  29. Immephews@newonlinemail.xyz
  30. absotly@mailuk.site
  31. WEabalf@barrettmail.xyz
  32. Asteway@topmailnew.xyz
  33. Cetaply@newonlinemail.xyz
  34. a.n.to.ni.os.upe.r.s.po.r.tkuc.h.aa2.05@gmail.com
  35. a.ntoni.o.super.sp.ort.kuc.h.aa205@gmail.com
  36. yourmailsf@gmail.com
  37. yourmailsf@gmail.com
  38. Veissex@benjaminmail.xyz
  39. Alarriake@barrettmail.xyz
  40. axollorce@newonlinemail.xyz
  41. Blooste@benjaminmail.xyz
  42. Switole@bernardmail.xyz
  43. raikise@bernardmail.xyz
  44. hhhhs43s@gmail.com
  45. Teehype@barrettmail.xyz
  46. Drakera@benjaminmail.xyz
  47. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید