ترانزیستور ماسفت OSG65R038HZ

21
( 21 دیدگاه )
82,000تومان85,000تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

52 در انبار

ترانزیستور ماسفت OSG65R038HZ یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x
شناسه محصول: 601059 دسته:

ترانزیستور ماسفت OSG65R038HZ یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. این ترانزیستور دارای تحمل ولتاژ 600 ولت و حداکثر جریان درین 80 آمپر می باشد.

این نوع ماسفت برای دستگاههای (ماینینگ) و منابع تغذیه سوئیچینگ مورد استفاده قرار میگیرد.این نوع ماسفت در انواع دستگاه های ماینر از قبیل AntMiner، Whatsminer و… استفاده میشود.

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردندترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند. در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستورها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند. (تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستورها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

ترانزیستور ماسفت OSG65R038HZ ميتواند مانند سوییچی بین حالات و انتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند.

ماسفت (MOSFET) مخفف عبارت Meta Oxide Semiconductor Field Effect Transistor است و همانطور که از نام آن مشخص است از نوع ترانزيستورهاي اثر ميدان (Field Effect Transistor = FET) مي باشد. برخلاف ترانزيستورهاي BJT که برمبناي کنترل جريان عمل مي کنند، ماسفت ها بر مبناي کنترل ولتاژ عمل مي کنند و به جاي سه پايه ي Base و Collector و Emitter داراي سه پايه ي Gate و Source و Drain مي باشند. کاربرد ماسفت به عنوان سوييچ براي استفاده از ماسفت به عنوان يک سوييچ کافي است ولتاژ gate نسبت به Source بيشتر باشد. به اين اختلاف ولتاژ VGS يعني اختلاف ولتاژ بين Gate و Source گويند. بديهي است که هرگاه پين Gate را به پين Source متصل کنيم در اين صورت VGS=0 مي گردد پس در نتيجه هيچ جرياني از Drain خارج نمي شود و سوييچ باز خواهد بود.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

نوه پکیج :

TO-247

ولتاژ VDS :

600 ولت

حداکثر جریان درین ID :

80 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.29

21
(دیدگاه کاربر 21)
5 ستاره
4.76%
4 ستاره
14.29%
3 ستاره
23.81%
2 ستاره
19.05%
1 ستاره
38.1%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

21 دیدگاه برای این محصول

  1. Utemync@onymail.xyz
  2. eurorgo@onymail.xyz
  3. Heiteby@onymail.xyz
  4. Frelamb@onymail.xyz
  5. langiDo@onymail.xyz
  6. Interly@onymail.xyz
  7. Snivine@onymail.xyz
  8. deteacile@topmailnew.xyz
  9. finforb@topmailnew.xyz
  10. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  11. jaydenwrenfordsley@aol.com
  12. Outweiz@benjaminmail.xyz
  13. asymbom@topmailnew.xyz
  14. Immephews@newonlinemail.xyz
  15. WEabalf@barrettmail.xyz
  16. Asteway@topmailnew.xyz
  17. absotly@mailuk.site
  18. Cetaply@newonlinemail.xyz
  19. yourmailsf@gmail.com
  20. yourmailsf@gmail.com
  21. yourmailsf@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید