ترانزیستور ماسفت IRFP1405PbF

30
( 30 دیدگاه )
91,411تومان105,123تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

49 در انبار

ترانزیستور ماسفت IRFP1405PbF یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL دارای حداکثر جریان 95A و حداکثر ولتاژ 55V است از نوع DIP پکیج TO-247AC می باشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)
x

ترانزیستور ماسفت IRFP1405PbF یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. این ترانزیستور ماسفت IRFP1405PbF دارای حداکثر جریان درین 95A و حداکثر ولتاژ 55V است از نوع DIP و  پکیج TO-247AC می باشد.  این نوع ماسفت برای مدارات تغذیه سوئیچینگ و دستگاه های ماینینگ مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع ماسفت در انواع دستگاه های ماینر از قبیل AntMiner، Whatsminer و… استفاده میشود.

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردندترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند. در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستورها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند. (تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستورها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

ترانزیستور ماسفت IRFP1405PbF ميتواند مانند سوییچی بین حالات و انتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند.

نحوه کار ترانزیستور ماسفت IRFP1405PbF : 

ماسفت (MOSFET) مخفف عبارت Meta Oxide Semiconductor Field Effect Transistor است و همانطور که از نام آن مشخص است از نوع ترانزيستورهاي اثر ميدان (Field Effect Transistor = FET) مي باشد. برخلاف ترانزيستورهاي BJT که برمبناي کنترل جريان عمل مي کنند، ماسفت ها بر مبناي کنترل ولتاژ عمل مي کنند و به جاي سه پايه ي Base و Collector و Emitter داراي سه پايه ي Gate و Source و Drain مي باشند. کاربرد ماسفت به عنوان سوييچ براي استفاده از ماسفت به عنوان يک سوييچ کافي است ولتاژ gate نسبت به Source بيشتر باشد. به اين اختلاف ولتاژ VGS يعني اختلاف ولتاژ بين Gate و Source گويند. بديهي است که هرگاه پين Gate را به پين Source متصل کنيم در اين صورت VGS=0 مي گردد پس در نتيجه هيچ جرياني از Drain خارج نمي شود و سوييچ باز خواهد بود.

توضیحات تکمیلی
نوع ترانزیستور :

ماسفت N-CHANEL

نوع پکیج :

SMD

تعداد پایه :

10 عدد

حداکثر ID :

95 آمپر

حداکثر VDSS :

55 ولت

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.73

30
(دیدگاه 30 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
30%
3 ستاره
36.67%
2 ستاره
10%
1 ستاره
23.33%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30 دیدگاه برای این محصول

  1. Mabelarve@benjaminmail.xyz
  2. enrirmdon@benjaminmail.xyz
  3. outfisp@benjaminmail.xyz
  4. Pactedy@benjaminmail.xyz
  5. Waidora@benjaminmail.xyz
  6. Phamykall@benjaminmail.xyz
  7. Brorrybaw@benjaminmail.xyz
  8. stoompemn@benjaminmail.xyz
  9. unsurry@benjaminmail.xyz
  10. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  11. kristopherpippin@gmail.com
  12. Immephews@newonlinemail.xyz
  13. Outweiz@benjaminmail.xyz
  14. Asteway@topmailnew.xyz
  15. WEabalf@barrettmail.xyz
  16. Cetaply@newonlinemail.xyz
  17. absotly@mailuk.site
  18. yourmailsf@gmail.com
  19. Alarriake@barrettmail.xyz
  20. axollorce@newonlinemail.xyz
  21. Switole@bernardmail.xyz
  22. Veissex@benjaminmail.xyz
  23. Blooste@benjaminmail.xyz
  24. Urilupt@baileymail.xyz
  25. intactbic@onymail.xyz
  26. Appoise@beaumail.xyz
  27. Infiche@topmailnew.xyz
  28. Teehype@barrettmail.xyz
  29. Infiche@topmailnew.xyz
  30. abablense@newonlinemail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید