برد بورد مینی 170 سوراخ سفید BreadBoard مخصوص آردوینو

32
( 32 دیدگاه )
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

در انبار موجود نمی باشد

برد بورد مینی 170 سوراخ سفید BreadBoard مخصوص آردوینو یک قطعه بسیار باکیفیت و استاندار دارای 170 سوراخ می باشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

برد بورد مینی 170 سوراخ سفید BreadBoard مخصوص آردوینو Arduiono یک قطعه بسیار باکیفیت و استاندار دارای 170 سوراخ می باشد. از مزیت های بسیار مهم این برد بورد کد گذاری ماتریسی سوراخ ها می باشد. که به صورت اعداد و حروف انگلیسی قابل آدرس دهی و شناسایی یک پورت خاص می باشد.

طبق استاندارد برد بوردها، این برد بورد دارای شیارهایی جهت اتصال چند برد بورد به هم در اضلاعش می باشد. ماژول تغذیه مناسب این برد بورد را میتوان از اینجا خرید نمود. این نوع برد بورد در رنگهای مختلف در فروشگاه ولتاتک موجود می باشد.

نحوه کار برد بورد مینی 170 سوراخ سفید BreadBoard مخصوص آردوینو :

یکی از اساسی ترین قطعات برای ساخت مدارهای الکترونیکی برد بورد Breadboard است. همچنان بین علما در خصوص چگونه نوشتن برد برد به فارسی اختلاف است:) در این آموزش به معرفی برد بورد Breadboard و انواع آن و دلیل استفاده از آن در مدارهای الکترونیک را یاد خواهیم گرفت. 

بل از دهه ی ۱۹۶۰ تخته نان مادران چیزی نبود جز نگه دارنده ای برای مدارهای الکترونیکی و سیم ها توسط چند میخ! بله درست خواندید! در زمان های خیلی قدیم به دلیل پیچیدگی اتصالات و بزرگ شدن مدارهای الکترونیکی به دلیل عدم تجهیزات کافی از تخته های چوبی نان برای سرهم بندی مدار الکترونیکی استفاده میشد و نتیجه ی خوبی در پی داشت!

به همین دلیل مادران زیادی در سراسر دنیا از الکترونیکی های به دیار باقی شتافته دل خوشی نداشته اند تا اینکه بالاخره یک برد برای این منظور طراحی شد و تخته های نان به آشپزخانه بازگشت! طبیعی است که چنین تحولی نیاز به یک اسم منحصر به فرد داشت و آن چیزی نبود جز همان Breadboard

مشخصات برد بورد مینی 170 سوراخ سفید مخصوص آردوینو :

  • -طول : 45mm
    -عرض : 33mm
    -ارتفاع : 10mm
    -فاصله سوراخ ها : 2mm
میانگین امتیاز

2.44

32
(دیدگاه 32 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
21.88%
3 ستاره
25%
2 ستاره
28.13%
1 ستاره
25%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

32 دیدگاه برای این محصول

  1. Utemync@onymail.xyz
  2. eurorgo@onymail.xyz
  3. Heiteby@onymail.xyz
  4. Frelamb@onymail.xyz
  5. langiDo@onymail.xyz
  6. Interly@onymail.xyz
  7. deteacile@topmailnew.xyz
  8. finforb@topmailnew.xyz
  9. asymbom@topmailnew.xyz
  10. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  11. Immephews@newonlinemail.xyz
  12. Outweiz@benjaminmail.xyz
  13. Cetaply@newonlinemail.xyz
  14. Asteway@topmailnew.xyz
  15. WEabalf@barrettmail.xyz
  16. absotly@mailuk.site
  17. yourmailsf@gmail.com
  18. yourmailsf@gmail.com
  19. yourmailsf@gmail.com
  20. yourmailsf@gmail.com
  21. axollorce@newonlinemail.xyz
  22. Blooste@benjaminmail.xyz
  23. Alarriake@barrettmail.xyz
  24. Switole@bernardmail.xyz
  25. Blooste@benjaminmail.xyz
  26. yourmailsf@gmail.com
  27. abablense@newonlinemail.xyz
  28. ColleyLet@barrymail.xyz
  29. BluttBele@onemailtop.xyz
  30. raikise@bernardmail.xyz
  31. hhhhs43s@gmail.com
  32. Amophypop@topmailonline.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید