آی سی psf-16211

11
( 11 دیدگاه )
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

در انبار موجود نمی باشد

آی سی psf-16211 مجموعه ای از مدارات الکترونیکی است که روی قطعه کوچکی از نیمه هادی‌ها قرار گرفته اند و   چندین ورودی و خروجی دارد .

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

شناسه محصول: 101614 دسته:

آی سی psf-16211 مجموعه ای از مدارات الکترونیکی است که روی قطعه کوچکی از نیمه هادی‌ها قرار گرفته اند و   چندین ورودی و خروجی دارد .

ریزتراشه ، ابزاری الکترونیکی است که مانند یک واحد از اجزای ریز بسیار زیادی، به ویژه ترانزیستور، ساخته می‌شود. ریز تراشه داخل یک سوکت، در برد مدار چاپی، قرار می‌گیرد و به دیگر اجزا وصل می‌شود.

  •  از این‌رو با پردازش ورود‌ی‌ها، مقادیر خروجی را تولید کرده و در اختیار بخش‌های خروجی خود قرار می‌دهد.

از مهم‌ترین قطعات یک کامپیوتر که براساس تکنولوژی آی سی ساخته شده است می‌توان به پردازنده یا همان CPU اشاره کرد  . که میلیاردها ترانزیستور را در خود جای داده است. بنابراین یکی از مهم‌ترین کاربردهای آی سی در ساخت CPU کامپیوتر است.

علاوه‌بر این برخی از آی سی به گونه‌ای طراحی و تولید می‌شوند که می‌توان از آن‌ها به عنوان حافظه نیز استفاده کرد. نمونه‌ای از آی سی‌ ها به عنوان حافظه، ریز تراشه‌های PROM هستند که حافظه قابل برنامه‌ریزی فقط خواندنی می‌باشند

. بدین معنا که فقط اطلاعات آن‌ها قابل خواندن است و امکان تغییرات در آن‌ها وجود ندارد. جالب است بدانید که از ریز تراشه‌های PROM در ساخت مدارات اصلی کامپیوتر یعنی همان قسمت از حافظه که به آن ROM نیز می‌گویند، استفاده می‌شود. بنابراین آی سی در ساخت حافظه نیز کاربرد دارد.

میانگین امتیاز

3.18

11
(دیدگاه 11 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
36.36%
3 ستاره
45.45%
2 ستاره
18.18%
1 ستاره
0%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 دیدگاه برای این محصول

  1. Veissex@benjaminmail.xyz
  2. Switole@bernardmail.xyz
  3. Blooste@benjaminmail.xyz
  4. Alarriake@barrettmail.xyz
  5. axollorce@newonlinemail.xyz
  6. Urilupt@baileymail.xyz
  7. raikise@bernardmail.xyz
  8. oscilky@newtopmail.xyz
  9. Drakera@benjaminmail.xyz
  10. BluttBele@onemailtop.xyz
  11. abablense@newonlinemail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید