Buzzer بازر 5 ولت

32
( 32 دیدگاه )
5,400تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

960 در انبار

از این وسیله برای تولید صدای بوق ممتد یا بیپ استفاده می شود.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

Buzzer بازر 5 ولت میتواند سیگنال صدای ریزی را توسط اسیلاتوری به همراه یک سلونوئید ایجاد کند.

  • 5 ولت

از این وسیله برای تولید صدای بوق ممتد یا بیپ استفاده می شود. برند این محصول HXD می باشد که بسیار با کیفیت با طول عمر بالا می باشد.

ماژول بازر دارای دو نوع اکتیو و پسیو می‌باشد. در نوع پسیو برای راه اندازی ماژول نیاز به تعریف فرکانس کاری برای عملکرد ماژول بیزر خواهد داشت. ماژول بازر  اکتیو برای راه اندازی تنها نیاز به ولتاژ DC دارد و به راحتی قابل اجرا است.

دیگر نیازی به تعریف فرکانس کاری برای عملکرد آن نخواهیم داشت. به عبارتی با شوک الکتریکی ماژول بازر اکتیو فعال خواهد شد. بازر در مدل های از 1.2 تا 30 ولت موجود هست. 5 ولتی آن جریان مصرفی حدودا کمتر از 10 میلی آمپر است.

Buzzer بازر 5 ولت یک قطعه الکترونیکی کوچک که انرژی الکتریکی را به صدا تبدیل می کند.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

تعداد پایه ها :

2 عدد

ولتاژ کاری:

12 ولت DC

کمپانی سازنده :

HXD

میانگین امتیاز

2.41

32
(دیدگاه 32 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
21.88%
3 ستاره
21.88%
2 ستاره
31.25%
1 ستاره
25%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

32 دیدگاه برای این محصول

  1. Counknete@beaumail.xyz
  2. gurnani@beaumail.xyz
  3. inwague@beaumail.xyz
  4. Wremssarl@beaumail.xyz
  5. melmflosy@beaumail.xyz
  6. enforse@beaumail.xyz
  7. HoofsDaks@beaumail.xyz
  8. hoiliacot@onymail.xyz
  9. apaklymep@onymail.xyz
  10. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  11. frank.hirst@web.de
  12. Outweiz@benjaminmail.xyz
  13. Immephews@newonlinemail.xyz
  14. Asteway@topmailnew.xyz
  15. Cetaply@newonlinemail.xyz
  16. absotly@mailuk.site
  17. WEabalf@barrettmail.xyz
  18. yourmailsf@gmail.com
  19. yourmailsf@gmail.com
  20. Veissex@benjaminmail.xyz
  21. Switole@bernardmail.xyz
  22. axollorce@newonlinemail.xyz
  23. Alarriake@barrettmail.xyz
  24. Blooste@benjaminmail.xyz
  25. yourmailsf@gmail.com
  26. intactbic@onymail.xyz
  27. raikise@bernardmail.xyz
  28. Drakera@benjaminmail.xyz
  29. hhhhs43s@gmail.com
  30. ColleyLet@barrymail.xyz
  31. enterve@topnewmail.xyz
  32. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید