Buzzer بازر 12 ولت

18
( 18 دیدگاه )
4,800تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

969 در انبار

از این وسیله برای تولید صدای بوق ممتد یا بیپ استفاده می شود.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x
شناسه محصول: 101252 دسته: ,

Buzzer بازر 12 ولت میتواند سیگنال صدای ریزی را توسط اسیلاتوری به همراه یک سلونوئید ایجاد کند.

از این وسیله برای تولید صدای بوق ممتد یا بیپ استفاده می شود. برند این محصول HXD می باشد که بسیار با کیفیت با طول عمر بالا می باشد.

ماژول بیزر دارای دو نوع اکتیو و پسیو می‌باشد. در نوع پسیو برای راه اندازی ماژول نیاز به تعریف فرکانس کاری برای عملکرد ماژول بیزر خواهد داشت. ماژول بیزر اکتیو برای راه اندازی تنها نیاز به ولتاژ DC دارد و به راحتی قابل اجرا است. دیگر نیازی به تعریف فرکانس کاری برای عملکرد آن نخواهیم داشت. به عبارتی با شوک الکتریکی ماژول اکتیو فعال خواهد شد. بازر در مدل های از 1.2 تا 30 ولت موجود هست. 5 ولتی آن جریان مصرفی حدودا کمتر از 10 میلی آمپر است.

Buzzer بازر 12 ولت یک قطعه الکترونیکی کوچک که انرژی الکتریکی را به صدا تبدیل می کند.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

تعداد پایه ها :

2 عدد

ولتاژ کاری:

12 ولت DC

کمپانی سازنده :

HXD

میانگین امتیاز

2.50

18
(دیدگاه کاربر 18)
5 ستاره
0%
4 ستاره
22.22%
3 ستاره
33.33%
2 ستاره
16.67%
1 ستاره
27.78%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 دیدگاه برای این محصول

  1. DersGoore@newonlinemail.xyz
  2. Duniowl@newonlinemail.xyz
  3. drurcezef@newonlinemail.xyz
  4. Jodiene@newonlinemail.xyz
  5. preagma@newonlinemail.xyz
  6. DonAlgola@newonlinemail.xyz
  7. Fleeldken@mailuk.site
  8. erammedly@mailuk.site
  9. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  10. octaviobarnett@bigstring.com
  11. Immephews@newonlinemail.xyz
  12. Outweiz@benjaminmail.xyz
  13. Asteway@topmailnew.xyz
  14. absotly@mailuk.site
  15. Cetaply@newonlinemail.xyz
  16. WEabalf@barrettmail.xyz
  17. yourmailsf@gmail.com
  18. yourmailsf@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید