پروگرامر USB BLASTER

21
( 21 دیدگاه )
162,864تومان173,259تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

3 در انبار

پروگرامر USB BLASTER با وزن 45 گرم قابل استفاده در مدارات الکتریکی و الکترونیکی می باشد.در این پروگرامر ارتباط از طریق USB انجام می گیرد و  با تمامی کامپیوترهای PC , LAPTOP  و ویندوزهای 32 و 64 بیتی سازگار است.

x

پروگرامر USB BLASTER با وزن 45 گرم قابل استفاده در مدارات الکتریکی و الکترونیکی می باشد.در این پروگرامر ارتباط از طریق USB انجام می گیرد و  با تمامی کامپیوترهای PC , LAPTOP  و ویندوزهای 32 و 64 بیتی سازگار است.

  • برنامه ریزی تمامی تراشه های (ALTERA (CPLD-FPGA
  • ارتباط از طریق USB    
  • کانکتور JTAG جهت برنامه ریزی چیپ روی برد     
  • نمایشگر تغذیه و برنامه ریزی       
  • سازگاری با تمامی کامپیوترها      
  • سازگاری با تمامی کامپیوترهای PC , LAPTOP      
  •  سازگاری با تمامی ویندوزهای 32 و 64 بیتی  ( …., Vista , WIN7 , XP , 2000)   

Description:
The Altera USB Blaster is used to program FPGA boards such as the Alterra Cyclone IV.

Features:
Compatible with Altera USB Blaster
Supports all series of Altera device.
CPLD: MAX3000, MAX7000, MAX9000, MAXII…
FPGA: Stratix, StratixII, StratixIII, StratixIV, Cyclone, CycloneII, CycloneIII, CycloneIV, ACES1K, APEX20k, FLEX10K..
Active serial configuration device: EPCS1, EPCS4, EPCS16, EPCS64…
Enhanced configuration device: EPC1, EPC4…
Support AS, PS and JTAG mode
Support SignalTap II embeded logic analyzer
Support NIOS II debug* USB interface
Support Quartus II 4.0 and above version

میانگین امتیاز

2.52

21
(دیدگاه 21 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
28.57%
3 ستاره
14.29%
2 ستاره
38.1%
1 ستاره
19.05%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 دیدگاه برای این محصول

  1. Fleeldken@mailuk.site
  2. erammedly@mailuk.site
  3. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  4. Outweiz@benjaminmail.xyz
  5. Immephews@newonlinemail.xyz
  6. WEabalf@barrettmail.xyz
  7. absotly@mailuk.site
  8. Asteway@topmailnew.xyz
  9. Cetaply@newonlinemail.xyz
  10. Alarriake@barrettmail.xyz
  11. Veissex@benjaminmail.xyz
  12. axollorce@newonlinemail.xyz
  13. Switole@bernardmail.xyz
  14. Blooste@benjaminmail.xyz
  15. Infiche@topmailnew.xyz
  16. intactbic@onymail.xyz
  17. Teehype@barrettmail.xyz
  18. raikise@bernardmail.xyz
  19. ColleyLet@barrymail.xyz
  20. enterve@topnewmail.xyz
  21. Urilupt@baileymail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید