پروگرامر یونیورسال TNM2000

36
( 36 دیدگاه )
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

در انبار موجود نمی باشد

پروگرامر یونیورسال TNM2000 یک پروگرامر کامل و بسیار کاربردی برای پروگرام کردن انواع آی سی پردازنده، میکروکنترلر و فلش می باشد.

پروگرامر یونیورسال TNM2000 یک پروگرامر کامل و بسیار کاربردی برای پروگرام کردن انواع آی سی پردازنده، میکروکنترلر و فلش می باشد. این پروگرامر تولید شرکت تست ایران بوده و بسیار باکیفیت می باشد.

مشخصات پروگرامر TNM2000 :

پشتیبانی انواع میکروکنترلر AVR/PIC/MCS51 ، EEPROM و فلاش
پشتیبانی JTAG برای آی سی های CPLD/FPGA و ISP
تستر آی سی های دیجیتال سری 4000 و 7000
تستر SRAM
پروگرام کردن خانواده C51 و سریال ایپرام روی زیف سوکت
پروگرام کردن میکروهای های ولتاژ از خانواده AVR روی زیف سوکت
پروگرام کردن میکروهای خانواده PIC روی زیف سوکت
پروگرام کردن بیش از 400 میکروکنترلر رایج در بازار ایران با کابل ISP
پروگرام آی سی های CPLD و FPGA شرکتهای XILINX و ALTERA با کابل JTAG
پشتیبانی محیط های WIN98/2000/XP/VISTA/WIN7,8
اتصال به پورت USB
تشخیص و انتخاب خودکار آی سی
تشخیص تعویض آی سی و شروع خودکار عملیات
بدون نیاز به تغذیه خارجی
به همراه فیلم آموزشی فارسی و نرم افزار با قابلیت فارسی سازی
قابلیت ارتقای رایگان نرم افزارها از طریق اینترنت
مناسب برای کارهای دانشجوئی و حرفه ای
پشتیبانی مجموعه ای کامل از EEPROM , EPROM , FLASH , PLD

میانگین امتیاز

2.56

36
(دیدگاه 36 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
19.44%
3 ستاره
38.89%
2 ستاره
19.44%
1 ستاره
22.22%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36 دیدگاه برای این محصول

  1. DersGoore@newonlinemail.xyz
  2. Duniowl@newonlinemail.xyz
  3. Duthindit@newonlinemail.xyz
  4. DonAlgola@newonlinemail.xyz
  5. Fleeldken@mailuk.site
  6. erammedly@mailuk.site
  7. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  8. ilsefrazer@gmail.com
  9. Outweiz@benjaminmail.xyz
  10. Immephews@newonlinemail.xyz
  11. Cetaply@newonlinemail.xyz
  12. Asteway@topmailnew.xyz
  13. absotly@mailuk.site
  14. WEabalf@barrettmail.xyz
  15. yourmailsf@gmail.com
  16. yourmailsf@gmail.com
  17. Veissex@benjaminmail.xyz
  18. axollorce@newonlinemail.xyz
  19. Switole@bernardmail.xyz
  20. Alarriake@barrettmail.xyz
  21. Blooste@benjaminmail.xyz
  22. yourmailsf@gmail.com
  23. raikise@bernardmail.xyz
  24. Drakera@benjaminmail.xyz
  25. abablense@newonlinemail.xyz
  26. Infiche@topmailnew.xyz
  27. Infiche@topmailnew.xyz
  28. Urilupt@baileymail.xyz
  29. hhhhs43s@gmail.com
  30. kideoky@mailuk.site
  31. Amophypop@topmailonline.xyz
  32. Appoise@beaumail.xyz
  33. wwe4rff43s@gmail.com
  34. Infiche@topmailnew.xyz
  35. Infiche@topmailnew.xyz
  36. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید