پروگرامر و دیباگر PICKIT4 اورجینال – Debugger/Programmer

53
( 53 دیدگاه )
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

در انبار موجود نمی باشد

پروگرامر و دیباگر  MPLAB® PICkit™ 4 جدیدترین محصول شرکت میکروچیپ جهت پروگرام کردن DSPIC و PIC

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

شرکت میکروچیپ بالاخره از پروگرامر و دیباگر  PICKIT4 اورجینال که نقش Debugger/Programmer را دارد رو نمایی کرد. این پروگرامر به شما اجازه میدهد تا با استفاده از کامپایلر گرافیکی و قدرتمند  MPLAB X فرایند دیباگ و برنامه ریزی PIC و dsPIC را سریع تر و آسان تر انجام دهید. پروگرامر و دیباگر  PICKIT4 میتواند توسط رابط 2.0 USB با کامپیوتر ارتباط باشد.

میکروکنترلرها در واقع کامپیوترهای بسیار کوچکی هستند که دارای بخش های اصلی حافظه، پردازشگر، ورودی و خروجی می باشند و قابل برنامه ریزی شدن هستند. برنامه های مورد نظر که می بایستی توسط میکروکنترلر اجرا شوند بایستی به زبان ماشین یا همان صفر و یک ها دربیایند و سپس در حافظه میکروکنترلر جای بگیرند. این برنامه ها بسته به نوع میکروکنترلری که استفاده می کنیم می تواند در کامپایلرهای مختلفی نوشته شوند و آن کامپایلر برنامه را پس از رفع عیب، کامپایل یا اصطلاحاً به زبان ماشین ترجمه می نماید و یک فایل از برنامه که به زبان ماشین یا همان صفر و یک هاست به ما تحویل می دهد.

قابلیت برنامه ریزی توسط حافظه micro SD :

یکی از قابلیت های جذاب پروگرامر و دیباگر حرفه ای PICKIT4 قابلیت برنامه ریزی توسط یک حافظه micro SD بدون نیاز به کامپیوتر یا نرم افزار اضافی است. شما با قرار دادن حافطه در پروگرامر تنها با فشردن یک کلید تراشه خود را برنامه ریزی می کنید.

پروگرامر و دیباگر حرفه ای PICKIT4

پروگرامر وسیله ای است که میتوان از طریق آن پردازنده و میکروکنترولر را از طریق کامپیوتر برنامه داخل آن ریخت . هر میکروکنترولر میتواند مدل خاصی از میکروکنترولر را برنامه ریزی کند.

پروگرامر و دیباگر PICKIT4 اورجینال یکی از بهترین پروگرامرهای سری PIC محصول اصلی شرکت میکروچیپ می باشد.

از مشخصات پروگرامر PICKIT4 میتوان به موارد زیر اشاره کرد Debugger/Programmer :
  • Target Voltage بین 1.2 ولت تا 5.5 ولت که باعث میشود طیف وسیعی از تراشه ها را پشتیبانی کند.
  • توانایی ارائه جریان 50mA برای برنامه ریزی و دیباگ تراشه ها
  • جریان مصرفی کم >100uA
  • سازگار با RoHS
  • پشتیبانی از رابط چهار سیمه JTAG و رابط سریال
  • سازگاری با هدر بورد های قدیمی
  • تعبیه اسلات micro SD برای پروگرام کردن تراشه با فشردن لوگوی روی پروگرامر
  • سهولت نگهداری و ارتقاء ویژگی ها
توضیحات تکمیلی
شرکت سازنده :

میکروچیپ

ولتاژ تغذیه :

5 ولت (از طریق کابل USB)

میانگین امتیاز

2.47

53
(دیدگاه 53 کاربر)
5 ستاره
3.77%
4 ستاره
16.98%
3 ستاره
28.3%
2 ستاره
24.53%
1 ستاره
26.42%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53 دیدگاه برای این محصول

  1. Counknete@beaumail.xyz
  2. gurnani@beaumail.xyz
  3. inwague@beaumail.xyz
  4. Wremssarl@beaumail.xyz
  5. melmflosy@beaumail.xyz
  6. enforse@beaumail.xyz
  7. HoofsDaks@beaumail.xyz
  8. a.n.t.o.nio.supe.r.s.por.t.k.uchaa.20.5@gmail.com
  9. a.nt.o.n.i.o.superspo.r.t.k.uc.h.a.a.2.05@gmail.com
  10. a.nton.i.o.sup.ers.por.tkuc.h.aa.2.0.5@gmail.com
  11. ant.on.io.s.upe.r.s.p.ortk.u.c.haa.20.5@gmail.com
  12. a.nt.o.n.iosupers.por.t.kucha.a2.05@gmail.com
  13. a.n.ton.ios.up.e.rs.port.k.u.cha.a2.05@gmail.com
  14. antoniosup.e.rsp.o.r.t.kuc.h.aa.205@gmail.com
  15. a.n.t.o.ni.o.s.upe.r.s.port.k.ucha.a205@gmail.com
  16. a.ntoni.o.s.up.e.rsport.ku.ch.a.a.2.05@gmail.com
  17. hoiliacot@onymail.xyz
  18. a.n.t.o.n.io.su.p.ers.p.o.r.t.k.uc.ha.a.2.0.5@gmail.com
  19. a.n.t.onio.supe.r.spor.tku.chaa20.5@gmail.com
  20. a.n.t.o.niosu.pers.p.or.t.kucha.a.2.05@gmail.com
  21. ant.o.ni.o.s.u.pers.p.o.r.tk.u.c.haa.20.5@gmail.com
  22. apaklymep@onymail.xyz
  23. an.t.on.ios.up.ers.por.t.kuc.ha.a205@gmail.com
  24. a.nt.onio.su.p.e.rsp.o.r.tk.uch.aa.205@gmail.com
  25. a.n.t.on.i.o.s.u.pe.r.s.po.r.tk.u.c.h.a.a205@gmail.com
  26. robertNailt@gmail.com
  27. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  28. Immephews@newonlinemail.xyz
  29. Outweiz@benjaminmail.xyz
  30. absotly@mailuk.site
  31. Asteway@topmailnew.xyz
  32. Cetaply@newonlinemail.xyz
  33. WEabalf@barrettmail.xyz
  34. an.t.o.n.iosu.pe.rs.p.ort.k.uch.a.a.20.5@gmail.com
  35. anto.n.i.o.s.up.erspor.tku.ch.a.a.2.05@gmail.com
  36. a.n.t.o.n.i.o.s.u.pe.rsp.o.r.tkuch.aa2.05@gmail.com
  37. yourmailsf@gmail.com
  38. yourmailsf@gmail.com
  39. axollorce@newonlinemail.xyz
  40. Blooste@benjaminmail.xyz
  41. Switole@bernardmail.xyz
  42. Veissex@benjaminmail.xyz
  43. Alarriake@barrettmail.xyz
  44. qdtrtkowmSi@webmyselfym.com
  45. tndaxyesnSi@webmyselfym.com
  46. ytiueleeySi@webmyselfym.com
  47. tagduazixSi@webmyselfym.com
  48. hfbrjcjbaSi@webmyselfym.com
  49. Urilupt@baileymail.xyz
  50. BluttBele@onemailtop.xyz
  51. kideoky@mailuk.site
  52. abablense@newonlinemail.xyz
  53. Amophypop@topmailonline.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید