پتانسیومتر 2M اهم خوابیده

21
( 21 دیدگاه )
1,169تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

38 در انبار

پتانسیومتر 2M اهم خوابیده به عنوان یک مقاومت متغیر مورد استفاده قرار میگیرد. یک مقاومت سه پایانه با یک اتصال متحرک قابل تنظیم برای تقسیم جریان می باشد.

x
شناسه محصول: 103523 دسته: ,

پتانسیومتر 2M اهم خوابیده به عنوان یک مقاومت متغیر مورد استفاده قرار میگیرد. پتانسیومتر (به انگلیسی: Potentiometer) (در محاوره POT) یک مقاومت سه پایانه با یک اتصال یا ولوم متحرک قابل تنظیم برای تقسیم جریان است. اگر تنها دو ترمینال استفاده شود (یک سمت و جاروب کن) به عنوان یک مقاومت متغیر یا رئوستات عمل می‌کند.

  • 2M اهم

پتانسیومتر  چگونه عمل میکند :

پتانسیومترها معمولا برای کنترل دستگاه‌های الکتریکی مانند کنترل صدا در تجهیزات صوتی استفاده می‌شود. پتانسیومترهای مورد استفاده اگر توسط یک مکانیزم عمل کنند می‌توانند مانند مغییر موقعیت برای مثال در یک اهرمک مورد استفاده قرار گیرند.

اگر تنها دو ترمینال استفاده شود (یک سمت و جاروب کن) به عنوان یک مقاومت متغیر یا رئوستات عمل می‌کند. پتانسومترها معمولا برای کنترل دستگاه‌های الکتریکی مانند کنترل صدا در تجهیزات صوتی استفاده می‌شود. پتانسیومترهای مورد استفاده اگر توسط یک مکانیزم عمل کنند می‌توانند مانند مغییر موقعیت برای مثال در یک اهرمک مورد استفاده قرار گیرند.

میانگین امتیاز

2.19

21
(دیدگاه 21 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
14.29%
3 ستاره
19.05%
2 ستاره
38.1%
1 ستاره
28.57%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 دیدگاه برای این محصول

  1. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  2. Outweiz@benjaminmail.xyz
  3. Immephews@newonlinemail.xyz
  4. absotly@mailuk.site
  5. Asteway@topmailnew.xyz
  6. WEabalf@barrettmail.xyz
  7. Cetaply@newonlinemail.xyz
  8. Veissex@benjaminmail.xyz
  9. Blooste@benjaminmail.xyz
  10. Alarriake@barrettmail.xyz
  11. axollorce@newonlinemail.xyz
  12. Switole@bernardmail.xyz
  13. intactbic@onymail.xyz
  14. Infiche@topmailnew.xyz
  15. hhhhs43s@gmail.com
  16. oscilky@newtopmail.xyz
  17. kideoky@mailuk.site
  18. Drakera@benjaminmail.xyz
  19. wwe4rff43s@gmail.com
  20. Infiche@topmailnew.xyz
  21. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید