پتانسیومتر 10K اهم خوابیده

21
( 21 دیدگاه )
1,275تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

371 در انبار

پتانسیومتر 10K اهم خوابیده به عنوان یک مقاومت متغیر مورد استفاده قرار میگیرد. یک مقاومت سه پایانه با یک اتصال متحرک قابل تنظیم برای تقسیم جریان می باشد.

x

پتانسیومتر 10K اهم خوابیده به عنوان یک مقاومت متغیر مورد استفاده قرار میگیرد. پتانسیومتر (به انگلیسی: Potentiometer) (در محاوره POT) یک مقاومت سه پایانه با یک اتصال یا ولوم متحرک قابل تنظیم برای تقسیم جریان است. اگر تنها دو ترمینال استفاده شود (یک سمت و جاروب کن) به عنوان یک مقاومت متغیر یا رئوستات عمل می‌کند.

  • 10K اهم

پتانسیومتر  چگونه عمل میکند :

پتانسومترها معمولا برای کنترل دستگاه‌های الکتریکی مانند کنترل صدا در تجهیزات صوتی استفاده می‌شود. پتانسیومترهای مورد استفاده اگر توسط یک مکانیزم عمل کنند می‌توانند مانند مغییر موقعیت برای مثال در یک اهرمک مورد استفاده قرار گیرند.

اگر تنها دو ترمینال استفاده شود (یک سمت و جاروب کن) به عنوان یک مقاومت متغیر یا رئوستات عمل می‌کند. پتانسومترها معمولا برای کنترل دستگاه‌های الکتریکی مانند کنترل صدا در تجهیزات صوتی استفاده می‌شود. پتانسیومترهای مورد استفاده اگر توسط یک مکانیزم عمل کنند می‌توانند مانند مغییر موقعیت برای مثال در یک اهرمک مورد استفاده قرار گیرند.

میانگین امتیاز

2.52

21
(دیدگاه 21 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
23.81%
3 ستاره
33.33%
2 ستاره
14.29%
1 ستاره
28.57%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 دیدگاه برای این محصول

  1. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  2. Immephews@newonlinemail.xyz
  3. Outweiz@benjaminmail.xyz
  4. WEabalf@barrettmail.xyz
  5. Asteway@topmailnew.xyz
  6. Cetaply@newonlinemail.xyz
  7. absotly@mailuk.site
  8. Alarriake@barrettmail.xyz
  9. axollorce@newonlinemail.xyz
  10. Veissex@benjaminmail.xyz
  11. Switole@bernardmail.xyz
  12. Blooste@benjaminmail.xyz
  13. hhhhs43s@gmail.com
  14. Amophypop@topmailonline.xyz
  15. Teehype@barrettmail.xyz
  16. Appoise@beaumail.xyz
  17. wwe4rff43s@gmail.com
  18. abablense@newonlinemail.xyz
  19. wwe4rff43s@gmail.com
  20. Appoise@beaumail.xyz
  21. Amophypop@topmailonline.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید