میکروکنترلر STM32F103RBT6

17
( 17 دیدگاه )
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

در انبار موجود نمی باشد

میکروکنترلر STM32F103RBT6 یک آی سی 32 بیتی از خانواده ARM با مقدار حافظه SRAM 20 کیلوبایت و FLASH 128 کیلوبایت از نوع SMD می باشد

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

میکروکنترلر STM32F103RBT6 یک آی سی 32 بیتی از خانواده ARM با مقدار حافظه SRAM 20 کیلوبایت و FLASH 128 کیلوبایت از نوع SMD می باشد. توجه داشته باشید با توجه به تنوع در کیفیت این قطعه توسط شرکتهای مختلف، این قطعه تولید کشور چین میباشد.  پکیج این میکروکنترولر LQFP-64 و همچنین هسته پردازنده آن ARM® Cortex®-M3 که یکی از قویترین مدل های خانواده ARM است. میکروکنترلر STM32F103RBT6 دارای حداکثر فرکانس 72 مگاهرتز و همچنین 51 عدد پایه به عنوان ورودی و خروجی، یکی از بهترین گزینه ها در پروژه های صنعتی می باشد.

از دیگر ویژگی های میکروکنترلر STM32F103RBT6 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

– رابط CAN 2.0 Active
– رابط USB 2.0 Full Speed
– 3 واحد UART
– 2 رابط SPI با نرخ انتقال 18Mbps
– 2 رابط I2C
– 2 واحد ADC هر کدام با 16 کانال 12 بیتی و رنج تبدیل در بازه 0 تا 3.6 ولت

– 3 واحد تایمر 16 بیتی به همراه واحد های  Capture ، Compare و Quadrature
– تایمر 16 بیتی با واحد PWM کنترل موتور
– تایمر SysTick پایین شمار 24 بیتی
– 2 تایمر نگهبان

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

SMD

هسته پردازنده :

ARM® Cortex®-M3

نوع پکیج :

LQFP-64

ولتاژ تغذیه :

3.3 ولت

نوع پردازنده :

32 بیتی

تعدا پایه ها :

64 عدد

تعداد پایه های ورودی خروجی :

51 عدد

مقدار حافظه SRAM :

20 کیلو بایت

مقدار حافظه FLASH :

128 کیلو بایت

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.41

17
(دیدگاه کاربر 17)
5 ستاره
5.88%
4 ستاره
11.76%
3 ستاره
23.53%
2 ستاره
35.29%
1 ستاره
23.53%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 دیدگاه برای این محصول

  1. enventy@barrymail.xyz
  2. abaxeva@barrymail.xyz
  3. SicAppape@barrymail.xyz
  4. FenlyTeli@barrymail.xyz
  5. Bafrosy@barrettmail.xyz
  6. Impetle@barrettmail.xyz
  7. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  8. katjacayton@gmail.com
  9. Immephews@newonlinemail.xyz
  10. Outweiz@benjaminmail.xyz
  11. WEabalf@barrettmail.xyz
  12. absotly@mailuk.site
  13. Cetaply@newonlinemail.xyz
  14. Asteway@topmailnew.xyz
  15. yourmailsf@gmail.com
  16. axollorce@newonlinemail.xyz
  17. Alarriake@barrettmail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید