میکروکنترلر STM32F103RBT6 اورجینال

32
( 32 دیدگاه )
210,000تومان300,000تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

99 در انبار

میکروکنترلر STM32F103RBT6 اورجینال یک آی سی 32 بیتی از خانواده ARM با مقدار حافظه رم 20 کیلوبایت از نوع SMD می باشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

میکروکنترلر STM32F103RBT6 اورجینال یک آی سی 32 بیتی از خانواده ARM با مقدار حافظه SRAM 20 کیلوبایت و FLASH 128 کیلوبایت از نوع SMD می باشد. توجه داشته باشید با توجه به تنوع در کیفیت این قطعه توسط شرکتهای مختلف، این قطعه اورجینال بوده و تولید کشور مالزی میباشد.  پکیج این میکروکنترولر LQFP-64 و همچنین هسته پردازنده آن ARM® Cortex®-M3 که یکی از قویترین مدل های خانواده ARM است. میکروکنترلر STM32F103RBT6 اورجینال دارای حداکثر فرکانس 72 مگاهرتز و همچنین 51 عدد پایه به عنوان ورودی و خروجی، یکی از بهترین گزینه ها در پروژه های صنعتی می باشد.

از دیگر ویژگی های میکروکنترلر STM32F103RBT6 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

– رابط CAN 2.0 Active
– رابط USB 2.0 Full Speed
– 3 واحد UART
– 2 رابط SPI با نرخ انتقال 18Mbps
– 2 رابط I2C
– 2 واحد ADC هر کدام با 16 کانال 12 بیتی و رنج تبدیل در بازه 0 تا 3.6 ولت

– 3 واحد تایمر 16 بیتی به همراه واحد های  Capture ، Compare و Quadrature
– تایمر 16 بیتی با واحد PWM کنترل موتور
– تایمر SysTick پایین شمار 24 بیتی
– 2 تایمر نگهبان

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

SMD

هسته پردازنده :

ARM® Cortex®-M3

نوع پکیج :

LQFP-64

ولتاژ تغذیه :

3.3 ولت

نوع پردازنده :

32 بیتی

تعدا پایه ها :

64 عدد

تعداد پایه های ورودی خروجی :

51 عدد

مقدار حافظه SRAM :

20 کیلو بایت

مقدار حافظه FLASH :

128 کیلو بایت

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

3.06

32
(دیدگاه کاربر 32)
5 ستاره
12.5%
4 ستاره
31.25%
3 ستاره
21.88%
2 ستاره
18.75%
1 ستاره
15.63%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

32 دیدگاه برای این محصول

  1. Utemync@onymail.xyz
  2. eurorgo@onymail.xyz
  3. Heiteby@onymail.xyz
  4. Frelamb@onymail.xyz
  5. Interly@onymail.xyz
  6. Snivine@onymail.xyz
  7. an.to.niosu.p.er.sp.o.rtkuc.ha.a2.05@gmail.com
  8. a.n.to.ni.o.s.u.pe.r.s.p.o.r.tk.u.c.ha.a.2.05@gmail.com
  9. a.n.t.o.n.iosu.p.ersp.ort.k.uc.h.a.a.2.05@gmail.com
  10. a.nto.n.i.os.up.e.r.s.p.o.r.tk.uc.h.a.a.205@gmail.com
  11. a.n.t.oni.o.sup.er.spor.t.k.uc.h.aa.2.0.5@gmail.com
  12. a.n.to.n.iosu.per.s.po.r.tku.ch.aa.2.05@gmail.com
  13. a.n.t.on.io.sup.e.r.s.p.o.r.t.k.uch.aa.2.05@gmail.com
  14. an.t.on.i.o.s.upe.r.s.po.r.tk.u.c.haa.2.05@gmail.com
  15. a.nt.on.io.s.upe.r.s.po.rtkuc.h.a.a.20.5@gmail.com
  16. deteacile@topmailnew.xyz
  17. an.t.o.n.i.o.su.p.e.r.spor.tk.u.ch.aa205@gmail.com
  18. ant.oniosuperspo.r.t.k.uch.a.a.205@gmail.com
  19. ant.on.i.o.s.u.p.erspo.rtku.chaa.205@gmail.com
  20. finforb@topmailnew.xyz
  21. an.tonio.s.upersp.o.r.tkuc.h.a.a205@gmail.com
  22. an.t.on.i.osu.p.ers.po.r.t.k.ucha.a.2.0.5@gmail.com
  23. anto.n.i.os.upe.rsp.ort.ku.chaa205@gmail.com
  24. a.nt.o.nios.u.pe.rsp.o.rt.k.uc.h.aa.205@gmail.com
  25. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  26. asymbom@topmailnew.xyz
  27. Outweiz@benjaminmail.xyz
  28. Immephews@newonlinemail.xyz
  29. WEabalf@barrettmail.xyz
  30. Asteway@topmailnew.xyz
  31. Cetaply@newonlinemail.xyz
  32. ant.oni.o.s.u.p.ers.po.r.tk.u.c.haa205@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید