ماژول گیرنده RXB61 433MHZ

22
( 22 دیدگاه )
18,000تومان21,000تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

393 در انبار

ماژول گیرنده RXB61 433MHz به عنوان یک ماژول ASK میتواند اطلاعات را از فرستده دریافت کند.

x
شناسه محصول: 201032 دسته: ,

ماژول گیرنده RXB61 433MHz به عنوان یک ماژول ASK میتواند اطلاعات را از فرستده دریافت کند. این ماژول دارای برد حداقل ۱۰۰ متر در فضای باز میباشد. همچنین این ماژول به عنوان یکی از باکیفیت ترین ماژولهای گیرنده ASK در بازار است. این ماژول RF در ۲ فرکانس ۳۱۵ و ۴۳۳ مگاهرتز توسط کارخانه سازنده تولید می شود. این محصول از مجموعه تولیدات شرکت ( JMR ) بوده که بسیار با کیفیت و اورجینال می باشد. از کاربرهای این ماژول میتوان برای سیستم های امنیت خودرو ، کنترل ریموت کنترل ها ، کنترل درب اتومات و… اشاره کرد.

ماژول ASK  چیست :

Ask مخفف Amplitude-Shift keying می باشد و به دلیل سادگی و مقرون به صرفه بودن یکی از پرکاربردترین مدولاسیون های دیجیتال است. در مدولاسیون ASK یا همان مدولاسیون دامنه ، سیگنال های صفر و یک با تغییر دامنه ی فرکانس حامل ارسال می شوند. گیرنده های رایج در دو فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز و ۳۱۴ مگاهرتز موجود می باشند .

بنا به ساختار مدولاسیون ، همه ی گیرنده های ASK دارای AGC یا همان تنظیم ضریب تقویت خودکار می باشند، با تغییر فاصله ی گیرنده از فرستنده توان دریافتی و دامنه ی سیگنال دریافتی تغییر می کند و AGC با تغییر ضریب تقویت این تغییرات را جبران می کند. زمانی که فرستنده ارسالی ندارد ، AGC ضریب تقویت را به بیشترین حد خود می رساند تا جایی که گیرنده سیگنال های ضعیف نویز را دریافت خواهد کرد و یک خروجی صفر و یک نویزی شکل خواهد داشت.

کاربردهای ماژول گیرنده :

عمده ترین کاربردهای گیرنده های ASK در ریموت کنترلرهای درب های اتوماتیک و سیستم های امنیتی ، دزدگیر منازل و خودرو می باشد.

برد مفید ماژول گیرنده RXB61 433MHZ :

برد مفید وابسته به فرستنده و وضعیت باتری و شرایط محیطی دارد و برای ریموت های معمولی حدودا ۱۰۰ متر و برای ریموت های قوی تر تا ۱۰۰۰ متر می باشد.

آیا برای ماژول گیرنده RXB61 433MHZ  آنتن نیاز است :

استفاده از آنتن مناسب می تواند تاثیر محسوسی روی برد ارسالی داشته باشد. طول آنتن ربع موج برای این ماژول ها حدودا ۲۰ سانتی متر می باشد که می توانید از یک سیم افشانی با این طول به عنوان آنتن استفاده کنید.

توضیحات تکمیلی
فرکانس کاری :

433 مگاهرتز

ولتاژ کاری :

3.6 تا 5.5 ولت

جریان مصرفی :

4.8 میلی آمپر

میزان حساسیت :

-110dBm

نرخ دریافت :

1 کیلو بیت بر ثانیه

تعداد پایه ها :

4 پایه

مدولاسیون :

ASK

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.50

22
(دیدگاه کاربر 22)
5 ستاره
0%
4 ستاره
31.82%
3 ستاره
18.18%
2 ستاره
18.18%
1 ستاره
31.82%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

22 دیدگاه برای این محصول

  1. Utemync@onymail.xyz
  2. eurorgo@onymail.xyz
  3. Heiteby@onymail.xyz
  4. langiDo@onymail.xyz
  5. Interly@onymail.xyz
  6. Snivine@onymail.xyz
  7. deteacile@topmailnew.xyz
  8. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  9. asymbom@topmailnew.xyz
  10. Outweiz@benjaminmail.xyz
  11. Immephews@newonlinemail.xyz
  12. WEabalf@barrettmail.xyz
  13. Asteway@topmailnew.xyz
  14. absotly@mailuk.site
  15. Cetaply@newonlinemail.xyz
  16. wer29@genmailo.com
  17. wer30@genmailo.com
  18. cjyezse@vcjzocd.com
  19. wer30@genmailo.com
  20. aaa73@genmailo.com
  21. kvgeiug@uqvldxr.com
  22. kekb@ll5ivnvs.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید