سیم جامپر برد بوردی بسته 65 عددی

18
( 18 دیدگاه )
31,000تومان35,000تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

6 در انبار

هنگام تست اولیه ی یک مدار بر روی برد بورد برای اطمینان از درست بودن آن ، از سیم های جامپر برای برقراری ارتباط مابین قطعات بصورت آسان و سریع استفاده میشود.

x

سیم جامپر برد بوردی بسته ۶۵ عددی

این سیم ها مخصوص اتصالات برد بورد ( پروجکت بورد ) بوده و با استفاده از آن ها مدارهای روی برد بورد را به راحتی و با سرعت بیشتری می توان بست. سیم ها وظیفه ی اتصال قطعات و المان های یک بورد الکترونیکی را برعهده دارند.
هنگام تست اولیه ی یک مدار بر روی برد بورد برای اطمینان از درست بودن آن ، از سیم ها برای برقراری ارتباط مابین قطعات بصورت آسان و سریع استفاده میشود. در هر بسته 65 سیم جامپر در اندازه های متفاوت وجود هستند تا بنا به نیاز مورد استفاده قرار گیرند.
  • بسته 65 عددی

موارد استفاده سیم جامپر برد بوردی:

این سیم ها با کیفیت هستند و پین های مقاومی دارند که به راحتی خم و دفرمه نمی شوند. سیم های جامپر برد بوردی دارای دو سر نری جامپر پرس شده‌ی آماده  . جهت ورودی به مادگی برد بورد یا سیم جامپر مادگی، سری‌های پلاستیکی عایق و مطمئن، .  اتصال ساده و آسان بین قطعات و سیم بدون نیاز به لحیم کاری با  هویه و استفاه از سیم لحیم، روغن لحیم . ، جهت اتصال ماژول، آزمایش میکروکنترلر و بردهای آموزشی و تست مدارهای الکترونیکی .
از این سیم های برد بوردی می‌توان برای اتصال قطعات الکترونیکی گوناگون به یکدیگر که روی برد بورد سوار شده اند بهره برد . برای نمونه زمانی که یک دانش آموز یا دانشجو یا اشخاصی که به الکترونیک و طراحی مدارات و بورد های الکترونیک علاقه دارند  . خواهان طراحی یک مدار الکترونیکی را داشته باشند  . باید بتوانند ویژگی‌ها و حالت‌های گوناگون این مدار را آزمایش ( تست ) کنند.

با توجه به قیمت سیم جامپر نری به نری که بسیار اقتصادی و ارزان است به نظر استفاده از این سیم مخصوص خردمندانه‌تر خواهد بود . این سیم ها در جای‌گیری‌ها  بسیار محکم بوده و به سادگی از جای خود بیرون نمی‌آیند. پوشش مناسب آن‌ها از هرگونه اختلال در مدار یا اتصالی جلوگیری خواهد کرد.

توضیحات تکمیلی
نوع کابل

رنگ

جنسیت

نری / نری

مدل کابل

تعداد رشته کابل

میانگین امتیاز

2.83

18
(دیدگاه کاربر 18)
5 ستاره
0%
4 ستاره
33.33%
3 ستاره
33.33%
2 ستاره
16.67%
1 ستاره
16.67%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 دیدگاه برای این محصول

  1. Mabelarve@benjaminmail.xyz
  2. enrirmdon@benjaminmail.xyz
  3. outfisp@benjaminmail.xyz
  4. Pactedy@benjaminmail.xyz
  5. Waidora@benjaminmail.xyz
  6. Phamykall@benjaminmail.xyz
  7. Brorrybaw@benjaminmail.xyz
  8. stoompemn@benjaminmail.xyz
  9. unsurry@benjaminmail.xyz
  10. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  11. lionelyount@gmx.net
  12. Outweiz@benjaminmail.xyz
  13. absotly@mailuk.site
  14. WEabalf@barrettmail.xyz
  15. Asteway@topmailnew.xyz
  16. Cetaply@newonlinemail.xyz
  17. yourmailsf@gmail.com
  18. yourmailsf@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید