سرباتری کتابی 9V

19
( 19 دیدگاه )
1,450تومان1,600تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

10 در انبار

سرباتری کتابی 9V مناسب برای متصل کردن باطری های 9 ولت به مدار بدون نیاز به لحیم کاری و سیم کشی خاص می باشد.

x
سرباتری کتابی 9V مناسب برای متصل کردن باطری های 9 ولت به مدار بدون نیاز به لحیم کاری و سیم کشی خاص می باشد.سرباتری ها از نظر طراحی بسیار متنوع و متفاوت می باشند.
سر باتری یا کانکتور باطری همانطور که از نامش پیداست یک ابزار اتصال دهنده ی سیم برق مثبت ( + ) و منفی ( – ) به باطری می باشد. این ابزار به نظر ساده ولی  وظیفه ی مشخص و حساسی را به عهده دارند .  اغلب بدین شکل اند یک حلقه ی با سایز و اندازه مشخص نسبت به کاربرد آن دارند که با یک پیچ دور سرب باطری سفت می شوند و در قسمت تهتانی به یک سیم با یک پیچ و مهره سفت می شوند.

ویژگی های سرباتری ها:

  • 1- سرباتری استحکام و ضخامت لازم را داشته باشد.
  • 2- موقع سفت شدن کاملا بر روی قطب های باتری محکم شده و جدا نشود.
  • 3- پیچ ها و اتصالات سفت کننده آب کیفیت لازم را داشته باشند تا در مرور زمان هرز نشوند.
  • 4- اگر سرباتری ها مجهز به سرپوش باشند بهتر است.

میانگین امتیاز

2.26

19
(دیدگاه کاربر 19)
5 ستاره
0%
4 ستاره
15.79%
3 ستاره
31.58%
2 ستاره
15.79%
1 ستاره
36.84%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 دیدگاه برای این محصول

  1. Mabelarve@benjaminmail.xyz
  2. enrirmdon@benjaminmail.xyz
  3. outfisp@benjaminmail.xyz
  4. Pactedy@benjaminmail.xyz
  5. Waidora@benjaminmail.xyz
  6. Phamykall@benjaminmail.xyz
  7. Brorrybaw@benjaminmail.xyz
  8. stoompemn@benjaminmail.xyz
  9. unsurry@benjaminmail.xyz
  10. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  11. Outweiz@benjaminmail.xyz
  12. Immephews@newonlinemail.xyz
  13. absotly@mailuk.site
  14. WEabalf@barrettmail.xyz
  15. Cetaply@newonlinemail.xyz
  16. Asteway@topmailnew.xyz
  17. yourmailsf@gmail.com
  18. yourmailsf@gmail.com
  19. yourmailsf@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید