دیود LL4148 پکیج SMD

27
( 27 دیدگاه )
155تومان166تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

1720 در انبار

دیود LL4148 پکیج SMD يك قطعه با فناوري نصب سطحی با پکیج دیود SOD-80 (MiniMELF) ميباشد. ديود جريان را فقط در یک جهت از خود عبور می‌دهد .

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

حداقل تعداد خرید : 50عدد

x

دیود LL4148 پکیج SMD يك قطعه با فناوري نصب سطحی با پکیج دیود SOD-80 (MiniMELF) ميباشد.  ديود قطعه‌ای الکترونیکی است که دو سر دارد. ديود جريان را فقط در یک جهت از خود عبور می‌دهد .

  • پکیج SMD

در جهت دیگر، در مقابل گذر جریان مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد. دیود، اولین قطعه تولید شده با نیمه‌رساناها است. مهم‌ترین کاربرد دیود، عبور جریان در یک جهت و ممانعت از گذر جریان در جهت دیگر است.

در نتیجه می‌توان به دیود مثل یک شیر الکتریکی یک‌طرفه نگاه کرد. این ویژگی دیود برای تبدیل جريان متناوب به جريان مستقيم استفاده می‌شود. دیود نوعی مقاومت است . به لحاظ الکتریکی، یک دیود، هنگامی جريان را از خود عبور مي دهد که با برقرار کردن ولتاژ در جهت درست ، آمادهٔ کار شود.

مشخصات دیود LL4148 پکیج SMD:

این دیود عملکرد یکسوسازی را با سرعت سوئیچینگ بالا تا حداکثر 4 نانو ثانیه انجام می دهد و برای کاربرد های عمومی استفاده می شود و آن را با نام دیود  fast نیز می شناسند . جریان قابل تحمل در حالت جریان مستقیم 300 میلی آمپر  و ماکزیمم جریان معکوس این دیود 75 ولت می باشد.

توضیحات تکمیلی
پکیج

SMD

میانگین امتیاز

2.56

27
(دیدگاه 27 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
22.22%
3 ستاره
33.33%
2 ستاره
22.22%
1 ستاره
22.22%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

27 دیدگاه برای این محصول

  1. Duniowl@newonlinemail.xyz
  2. drurcezef@newonlinemail.xyz
  3. preagma@newonlinemail.xyz
  4. DonAlgola@newonlinemail.xyz
  5. Fleeldken@mailuk.site
  6. erammedly@mailuk.site
  7. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  8. Outweiz@benjaminmail.xyz
  9. Immephews@newonlinemail.xyz
  10. WEabalf@barrettmail.xyz
  11. absotly@mailuk.site
  12. Cetaply@newonlinemail.xyz
  13. yourmailsf@gmail.com
  14. yourmailsf@gmail.com
  15. Veissex@benjaminmail.xyz
  16. Alarriake@barrettmail.xyz
  17. axollorce@newonlinemail.xyz
  18. Switole@bernardmail.xyz
  19. Blooste@benjaminmail.xyz
  20. yourmailsf@gmail.com
  21. intactbic@onymail.xyz
  22. Appoise@beaumail.xyz
  23. hhhhs43s@gmail.com
  24. ColleyLet@barrymail.xyz
  25. raikise@bernardmail.xyz
  26. enterve@topnewmail.xyz
  27. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید