دیود 1N4148 پکیج DIP

23
( 23 دیدگاه )
183تومان194تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

3215 در انبار

دیود 1N4148 پکیج DIP با جریان قابل تحمل در حالت جریان مستقیم 300 میلی آمپر  و ماکزیمم جریان معکوس این دیود 75 ولت می باشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)
x

دیود 1N4148 پکیج DIP يك قطعه با فناوري نصب معمولی ميباشد.  ديود قطعه‌ای الکترونیکی است که دو سر دارد. ديود جريان را فقط در یک جهت از خود عبور می‌دهد . در جهت دیگر، در مقابل گذر جریان مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد.

  • DIP

دیود، اولین قطعه تولید شده با نیمه‌رساناها است. مهم‌ترین کاربرد دیود، عبور جریان در یک جهت و ممانعت از گذر جریان در جهت دیگر است. در نتیجه می‌توان به دیود مثل یک شیر الکتریکی یک‌طرفه نگاه کرد.

این ویژگی دیود برای تبدیل جريان متناوب به جريان مستقيم استفاده می‌شود. دیود نوعی مقاومت است . به لحاظ الکتریکی، یک دیود، هنگامی جريان را از خود عبور مي دهد که با برقرار کردن ولتاژ در جهت درست ، آمادهٔ کار شود.

دیود 1N4148 پکیج DIP عملکرد یکسوسازی را با سرعت سوئیچینگ بالا تا حداکثر 4 نانو ثانیه انجام می دهد و برای کاربرد های عمومی استفاده می شود و آن را با نام دیود  fast نیز می شناسند . جریان قابل تحمل در حالت جریان مستقیم 300 میلی آمپر  و ماکزیمم جریان معکوس این دیود 75 ولت می باشد.

میانگین امتیاز

2.13

23
(دیدگاه 23 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
17.39%
3 ستاره
17.39%
2 ستاره
26.09%
1 ستاره
39.13%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 دیدگاه برای این محصول

  1. Utemync@onymail.xyz
  2. Heiteby@onymail.xyz
  3. Frelamb@onymail.xyz
  4. langiDo@onymail.xyz
  5. Interly@onymail.xyz
  6. Snivine@onymail.xyz
  7. deteacile@topmailnew.xyz
  8. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  9. Outweiz@benjaminmail.xyz
  10. asymbom@topmailnew.xyz
  11. Immephews@newonlinemail.xyz
  12. Asteway@topmailnew.xyz
  13. absotly@mailuk.site
  14. WEabalf@barrettmail.xyz
  15. Cetaply@newonlinemail.xyz
  16. yourmailsf@gmail.com
  17. Veissex@benjaminmail.xyz
  18. Switole@bernardmail.xyz
  19. Blooste@benjaminmail.xyz
  20. Alarriake@barrettmail.xyz
  21. axollorce@newonlinemail.xyz
  22. Drakera@benjaminmail.xyz
  23. oscilky@newtopmail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید