دیود پل GBJ2510

15
( 15 دیدگاه )
11,900تومان14,000تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

106 در انبار

دیود پل GBJ2510 یک دیود پل شانه ای با تحمل جریان 25 آمپر و ولتاژ 1000 ولت میباشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x
شناسه محصول: 601019 دسته: ,

دیود پل GBJ2510 یک دیود پل شانه ای با تحمل جریان 25 آمپر و ولتاژ 1000 ولت میباشد.

ديود قطعه‌ای الکترونیکی است که دو سر دارد. ديود جريان را فقط در یک جهت از خود عبور می‌دهد . در جهت دیگر، در مقابل گذر جریان مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد. دیود، اولین قطعه تولید شده با نیمه‌رساناها است. مهم‌ترین کاربرد دیود، عبور جریان در یک جهت و ممانعت از گذر جریان در جهت دیگر است. در نتیجه می‌توان به دیود مثل یک شیر الکتریکی یک‌طرفه نگاه کرد. این ویژگی دیود برای تبدیل جريان متناوب به جريان مستقيم استفاده می‌شود. دیود نوعی مقاومت است . به لحاظ الکتریکی، یک دیود، هنگامی جريان را از خود عبور مي دهد که با برقرار کردن ولتاژ در جهت درست ، آمادهٔ کار شود.

دیود پل GBJ2510 يك نوعي از ديود هاي پل است. مدار پل دیودی در ژانویه سال 1896 توسط کارول پولاک لهستانی اختراع شد. تا پیش از در دسترس بودن  مدارهاي مجتمع پل دیودی از “اجزای گسسته” یعنی دیودهای جداگانه ساخته می شد.از حدود سال 1950، یک قطعه با چهار ترمینال تک، حاوی چهار دیود متصل در یک پیکربندی یک پل به یک قطعه تجاری استاندارد تبدیل شد وهم اکنون با رده های مختلف ولتاژ و جریان در بازار قطعات الکترونیکی موجود است.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

GBJ

تعداد پایه :

4 پایه

ماکزیمم ولتاژ معکوس :

1000 ولت

حداکثر جریان قابل تحمل :

25 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.33

15
(دیدگاه کاربر 15)
5 ستاره
0%
4 ستاره
26.67%
3 ستاره
20%
2 ستاره
13.33%
1 ستاره
40%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 دیدگاه برای این محصول

  1. Utemync@onymail.xyz
  2. eurorgo@onymail.xyz
  3. Heiteby@onymail.xyz
  4. Frelamb@onymail.xyz
  5. langiDo@onymail.xyz
  6. Snivine@onymail.xyz
  7. deteacile@topmailnew.xyz
  8. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  9. Outweiz@benjaminmail.xyz
  10. asymbom@topmailnew.xyz
  11. Immephews@newonlinemail.xyz
  12. Asteway@topmailnew.xyz
  13. WEabalf@barrettmail.xyz
  14. Cetaply@newonlinemail.xyz
  15. absotly@mailuk.site
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید