دیود شاتکی G3S06506A پکیج TO-220

52
( 52 دیدگاه )
28,566تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

13 در انبار

دیود سریع G3S06506A با جریان مستقیم قابل تحمل 6 آمپر و ماکزیمم ولتاژ معکوس  600 ولت

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

دیود شاتکی G3S06506A پکیج TO-220 يك قطعه با فناوري نصب دیپ ميباشد.  ديود قطعه‌ای الکترونیکی است که دو سر دارد. ديود جريان را فقط در یک جهت از خود عبور می‌دهد . در جهت دیگر، در مقابل گذر جریان مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد. دیود، اولین قطعه تولید شده با نیمه‌رساناها است.

مهم‌ترین کاربرد دیود، عبور جریان در یک جهت و ممانعت از گذر جریان در جهت دیگر است. در نتیجه می‌توان به دیود مثل یک شیر الکتریکی یک‌طرفه نگاه کرد. این ویژگی دیود برای تبدیل جريان متناوب به جريان مستقيم استفاده می‌شود. دیود نوعی مقاومت است . به لحاظ الکتریکی، یک دیود، هنگامی جريان را از خود عبور مي دهد که با برقرار کردن ولتاژ در جهت درست ، آمادهٔ کار شود.

ویژگی های دیود شاتکی G3S06506A پکیج TO-220 :

•Rated to 650V at 6 Amps
•Zero reverse recovery current
•Zero forward recovery voltage
•Temperature independent switching behaviour
•High temperature operation
•High frequency operation

دیود شاتکی G3S06506A پکیج TO-220 که دیود Fast هم نامیده می شود، جریانی قابل تحمل در حالت جریان مستقیم 6 آمپر و ماکزیمم ولتاژ معکوس این دیود 650 ولت می باشد. این قطعه یک دیود سوئیچینگ بوده که کاربرد بسیاری از جمله منابع تغذیه سوئیچینگ و دستگاه های ماینینگ از قبیل AntMiner، Whatsminer و… دارد.

 

هرچه جنس بلوري كه در ساخت ديود استفاده شده ، به لحاظ ساختار، منظم ‌تر باشد، دیود مرغوب ‌تر و جریان نشتی، کمتر خواهد بود. مقدار جریان نشتی در دیودهای با فناوری جدید، عملاً به نزديك صفر ميرسد. نکتهٔ مهم آنکه تمام دیودها یک آستانه برای بیشینهٔ ولتاژ معکوس دارند که اگر ولتاژ معکوس، بیش از آن شود، دیود می‌سوزد (بلور ذوب می ‌شود) و جریان را در جهت معکوس نیز می گذراند. به این ولتاژ آستانه، «ولتاژ شکست» گفته می شود.

 

توضیحات تکمیلی
نوع قطعه :

دیود شاتکی سوئیچینگ

نوع نصب :

DIP

نوع پکیج :

TO-220

حداکثر ولتاژ معکوس :

650 ولت

حداکثر جریان قابل تحمل :

6 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.52

52
(دیدگاه 52 کاربر)
5 ستاره
7.69%
4 ستاره
17.31%
3 ستاره
23.08%
2 ستاره
23.08%
1 ستاره
28.85%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52 دیدگاه برای این محصول

  1. DersGoore@newonlinemail.xyz
  2. Duniowl@newonlinemail.xyz
  3. drurcezef@newonlinemail.xyz
  4. Duthindit@newonlinemail.xyz
  5. preagma@newonlinemail.xyz
  6. DonAlgola@newonlinemail.xyz
  7. a.nt.o.niosupers.po.r.t.k.uchaa.205@gmail.com
  8. an.t.oni.osu.pe.r.s.p.or.tk.u.chaa2.0.5@gmail.com
  9. a.nt.oni.o.su.per.sp.or.tkuc.h.aa2.05@gmail.com
  10. an.to.n.iosu.p.e.rspor.t.k.u.cha.a.20.5@gmail.com
  11. a.n.tonio.su.pe.r.s.p.ortk.u.ch.a.a.20.5@gmail.com
  12. ant.o.n.i.os.uper.sp.o.rtk.u.chaa.2.05@gmail.com
  13. a.nt.o.n.io.s.up.e.r.s.po.rt.kuchaa.2.05@gmail.com
  14. Fleeldken@mailuk.site
  15. a.ntoni.o.s.u.p.er.sp.ortku.c.haa.2.05@gmail.com
  16. a.n.to.nios.up.e.r.s.p.or.tku.cha.a.2.05@gmail.com
  17. ant.on.i.osup.e.r.sportkuch.a.a.205@gmail.com
  18. a.n.to.n.i.osup.ersportku.cha.a2.05@gmail.com
  19. an.to.ni.o.sup.er.s.po.r.tkuchaa.2.0.5@gmail.com
  20. ant.onio.s.up.e.r.sp.or.tk.u.cha.a205@gmail.com
  21. erammedly@mailuk.site
  22. anto.n.i.osup.er.sp.o.r.t.kuc.ha.a20.5@gmail.com
  23. ant.o.n.iosuper.s.p.ortk.uc.h.aa2.05@gmail.com
  24. a.nt.on.i.osuper.s.port.k.ucha.a.2.05@gmail.com
  25. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  26. Outweiz@benjaminmail.xyz
  27. Immephews@newonlinemail.xyz
  28. Asteway@topmailnew.xyz
  29. Cetaply@newonlinemail.xyz
  30. absotly@mailuk.site
  31. WEabalf@barrettmail.xyz
  32. a.n.t.on.iosu.p.er.sportk.uchaa.2.05@gmail.com
  33. a.nt.o.ni.osu.pe.r.sportk.uc.h.a.a20.5@gmail.com
  34. ant.o.n.i.osu.pers.p.o.r.t.ku.c.ha.a.2.0.5@gmail.com
  35. yourmailsf@gmail.com
  36. Veissex@benjaminmail.xyz
  37. axollorce@newonlinemail.xyz
  38. Alarriake@barrettmail.xyz
  39. Switole@bernardmail.xyz
  40. Blooste@benjaminmail.xyz
  41. yourmailsf@gmail.com
  42. dmummehouSi@webmyselfym.com
  43. lvqxmjdugSi@webmyselfym.com
  44. ylggwdykbSi@webmyselfym.com
  45. clodaprbdSi@webmyselfym.com
  46. hsbzsgylrSi@webmyselfym.com
  47. abablense@newonlinemail.xyz
  48. Drakera@benjaminmail.xyz
  49. kideoky@mailuk.site
  50. hhhhs43s@gmail.com
  51. wwe4rff43s@gmail.com
  52. raikise@bernardmail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید