خازن مولتی لایر 100nF

19
( 19 دیدگاه )
140تومان180تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

8890 در انبار

خازن مولتی لایر 100nF که همان خازن 104 می باشد. این خازن ها از نظر دقت و درصد خطا، دقیق تر از خازن های عدسی هستند.

حداقل تعداد سفارش برای این محصول 10 عدد است.

x

خازن مولتی لایر 100nF که همان خازن 104 می باشد. این خازن ها از نظر دقت و درصد خطا، دقیق تر از خازن های عدسی هستند. خازن 100 نانو فاراد مولتی لایر دارای ولتاژ تحمل 50 ولت می باشند.

انواع خازن در مدارهای الکتریکی بکار می‌روندخازن را با حرف C که ابتدای کلمه capacitor است نمایش می‌دهندواحد فاراد برای اندازه گیری طرفیت خازن ها بسیار بزرگ می باشد و از مضرب های کوچکتر مانند میکرو نانو و پیکو استفاده می شود.

واحد های اندازه گیری ظرفیت خازن :

(μF)   1μF = 1/1,000,000 = 0.000001 = 10-6 F میکروفاراد

(nF)   1nF = 1/1,000,000,000 = 0.000000001 = 10-9 F نانوفاراد

(pF)   1pF = 1/1,000,000,000,000 = 0.000000000001 = 10-12 F پیکوفاراد

خازن مولتی لایر چیست : 

خازن های عدسی و سرامیکی از سرامیک به خاطر بالا بودن ضریب دی الکتریک و همچنین مقاومت خوب ساخته می شوند و کاربردهای بسیار زیادی دارند. این خازن ها در فرکانس های بالا مورد استفاده قرار میگیرند ولی در برابر تغییر دمای محیط، طرفیتشان تغییر میکند. خازن های سرامیکی به صورت چند لایه یا همان مولتی لایر نیز ساخته می شوند.

میانگین امتیاز

2.68

19
(دیدگاه کاربر 19)
5 ستاره
0%
4 ستاره
31.58%
3 ستاره
26.32%
2 ستاره
21.05%
1 ستاره
21.05%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 دیدگاه برای این محصول

  1. Mabelarve@benjaminmail.xyz
  2. enrirmdon@benjaminmail.xyz
  3. outfisp@benjaminmail.xyz
  4. Pactedy@benjaminmail.xyz
  5. Waidora@benjaminmail.xyz
  6. Phamykall@benjaminmail.xyz
  7. Brorrybaw@benjaminmail.xyz
  8. stoompemn@benjaminmail.xyz
  9. unsurry@benjaminmail.xyz
  10. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  11. Immephews@newonlinemail.xyz
  12. Outweiz@benjaminmail.xyz
  13. Cetaply@newonlinemail.xyz
  14. WEabalf@barrettmail.xyz
  15. absotly@mailuk.site
  16. Asteway@topmailnew.xyz
  17. yourmailsf@gmail.com
  18. yourmailsf@gmail.com
  19. axollorce@newonlinemail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید