ترانزیستور BD139 پکیج DIP

28
( 28 دیدگاه )
1,594تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

36 در انبار

ترانزیستور BD139 پکیج DIP یک ترانزیستور قدرت از نوع NPN می باشد که دارای حداکثر ولتاژ 80 ولت و حداکثر جریان 1.5 آمپر می باشد.

x
شناسه محصول: 101568 دسته: ,

ترانزیستور BD139 پکیج DIP یک ترانزیستور قدرت از نوع NPN می باشد که دارای حداکثر ولتاژ 80 ولت و حداکثر جریان 1.5 آمپر می باشد.

ترانزیستور ها یکی از مهم ترین و پرکاربردترین اختراعات بشری در عصر الکترونیک به شمار می روند. به کمک ترانزیستورها می توان با یک جریان ضعیف، جریان های قوی تر را کنترل نمود.

به عنوان مثال، با جریان ضعیف خروجی GPIO میکروکنترلرها، می توان تغذیه قطعاتی با جریان بسیار بیشتر را وصل و یا قطع نمود. حتی به کمک ترانزیستور ها می توان ولتاژ تغذیه یک قطعه را به کنترل درآورد.

از این قابلیت در کنترل دور موتورها، نور لامپ ها، صدای بیزرها و… استفاده می شود.  ترانزیستور BD139 پکیج DIP یک ترانزیستور فوق العاده کاربردی با ضریب تقویت کنندگی بالاست.

ترانزیستور BD139 یک ترانزیستور NPN است که در پکیج TO-126 ارائه شده است. از خصوصیات این ترانزیستور  1.5 آمپر مداوم و 3 آمپر لحظه ای با hfe حدودی 150 و قابلیت استفاده برای زیر 60 ولت می باشد. توان این ترانزیستور  12.5 وات و برای راه اندازی موتور های کوچک در رباتیک مناسب می باشد.

ترانزیستورها دنیای الکترونیک را احاطه کرده‌اند. حضور این قطعات الکترونیکی تقریباً در هر مدار مدرنی به عنوان یک قطعه کنترل حیاتی است. گاهی این قطعات را می‌توان روی بردهای الکترونیکی مشاهده کرد، اما امروزه اغلب در یک مدار مجتمع به کار رفته‌اند

مشخصات ترانزیستور BD137 پکیج DIP :

  • Silicon Npn Transistor ; Plastic Medium Power, Audio Amplifiers And Drivers,Sgs, 80V, 1.5A
توضیحات تکمیلی
حداکثر ولتاژ

80 ولت

حداکثر جریان

1.5 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.32

28
(دیدگاه 28 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
21.43%
3 ستاره
21.43%
2 ستاره
25%
1 ستاره
32.14%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28 دیدگاه برای این محصول

  1. Impetle@barrettmail.xyz
  2. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  3. Immephews@newonlinemail.xyz
  4. Outweiz@benjaminmail.xyz
  5. absotly@mailuk.site
  6. Asteway@topmailnew.xyz
  7. WEabalf@barrettmail.xyz
  8. Cetaply@newonlinemail.xyz
  9. yourmailsf@gmail.com
  10. yourmailsf@gmail.com
  11. Alarriake@barrettmail.xyz
  12. Blooste@benjaminmail.xyz
  13. Switole@bernardmail.xyz
  14. Veissex@benjaminmail.xyz
  15. axollorce@newonlinemail.xyz
  16. yourmailsf@gmail.com
  17. kideoky@mailuk.site
  18. intactbic@onymail.xyz
  19. Infiche@topmailnew.xyz
  20. hhhhs43s@gmail.com
  21. Infiche@topmailnew.xyz
  22. Urilupt@baileymail.xyz
  23. enterve@topnewmail.xyz
  24. wwe4rff43s@gmail.com
  25. BluttBele@onemailtop.xyz
  26. wwe4rff43s@gmail.com
  27. Urilupt@baileymail.xyz
  28. Infiche@topmailnew.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید