ترانزیستور ماسفت SVF20N50F

31
( 31 دیدگاه )
33,137تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

161 در انبار

ترانزیستور ماسفت SVF20N50F یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

ترانزیستور ماسفت SVF20N50F یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. این ترانزیستور بیشتر در دستگاه های ماینر مورد استفاده قرار میگیرد.

این نوع ماسفت برای دستگاههای (ماینینگ) و منابع تغذیه سوئیچینگ مورد استفاده قرار میگیرد.این نوع ماسفت در انواع دستگاه های ماینر از قبیل  AntMiner، Whatsminer و… استفاده میشود.

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردندترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند. در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستورها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند. (تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستورها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

ترانزیستور ماسفت SVF20N50F ميتواند مانند سوییچی بین حالات و انتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند.

ماسفت (MOSFET) مخفف عبارت Meta Oxide Semiconductor Field Effect Transistor است و همانطور که از نام آن مشخص است از نوع ترانزيستورهاي اثر ميدان (Field Effect Transistor = FET) مي باشد. برخلاف ترانزيستورهاي BJT که برمبناي کنترل جريان عمل مي کنند، ماسفت ها بر مبناي کنترل ولتاژ عمل مي کنند و به جاي سه پايه ي Base و Collector و Emitter داراي سه پايه ي Gate و Source و Drain مي باشند. کاربرد ماسفت به عنوان سوييچ براي استفاده از ماسفت به عنوان يک سوييچ کافي است ولتاژ gate نسبت به Source بيشتر باشد. به اين اختلاف ولتاژ VGS يعني اختلاف ولتاژ بين Gate و Source گويند. بديهي است که هرگاه پين Gate را به پين Source متصل کنيم در اين صورت VGS=0 مي گردد پس در نتيجه هيچ جرياني از Drain خارج نمي شود و سوييچ باز خواهد بود.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

نوع پکیج :

TO-220F-3L

حداکثر ولتاژ VDS :

500 ولت

حداکثر جریان ID :

20 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.55

31
(دیدگاه 31 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
32.26%
3 ستاره
16.13%
2 ستاره
25.81%
1 ستاره
25.81%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

31 دیدگاه برای این محصول

  1. Counknete@beaumail.xyz
  2. gurnani@beaumail.xyz
  3. melmflosy@beaumail.xyz
  4. enforse@beaumail.xyz
  5. HoofsDaks@beaumail.xyz
  6. hoiliacot@onymail.xyz
  7. apaklymep@onymail.xyz
  8. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  9. Outweiz@benjaminmail.xyz
  10. Immephews@newonlinemail.xyz
  11. WEabalf@barrettmail.xyz
  12. Asteway@topmailnew.xyz
  13. absotly@mailuk.site
  14. Cetaply@newonlinemail.xyz
  15. yourmailsf@gmail.com
  16. yourmailsf@gmail.com
  17. Alarriake@barrettmail.xyz
  18. Veissex@benjaminmail.xyz
  19. Switole@bernardmail.xyz
  20. axollorce@newonlinemail.xyz
  21. Blooste@benjaminmail.xyz
  22. yourmailsf@gmail.com
  23. hhhhs43s@gmail.com
  24. kideoky@mailuk.site
  25. BluttBele@onemailtop.xyz
  26. intactbic@onymail.xyz
  27. Amophypop@topmailonline.xyz
  28. enterve@topnewmail.xyz
  29. Drakera@benjaminmail.xyz
  30. wwe4rff43s@gmail.com
  31. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید