ترانزیستور ماسفت SRC60R078B

17
( 17 دیدگاه )
59,000تومان65,000تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

1 در انبار

ترانزیستور ماسفت SRC60R078B یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

ترانزیستور ماسفت SRC60R078B یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. این ترانزیستور دارای ولتاژ 600 ولت و جریان درین 42 آمپر می باشد. همچنین این ماسفت دارای پکیج DIP از نوع TO-247 می باشد.

  • N-CHANEL

این نوع ماسفت برای دستگاههای (ماینینگ) و منابع تغذیه سوئیچینگ مورد استفاده قرار میگیرد.این نوع ماسفت در انواع دستگاه های ماینر از قبیل AntMiner، Whatsminer و… استفاده میشود.

ترانزیستور :

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردندترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند. در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستور ها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند. (تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستور ها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

این ترانزیستور ميتواند مانند سوییچی بین حالات و انتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند.

ماسفت (MOSFET) مخفف عبارت Meta Oxide Semiconductor Field Effect Transistor است و همانطور که از نام آن مشخص است از نوع ترانزيستور هاي اثر ميدان (Field Effect Transistor = FET) مي باشد.

برخلاف ترانزيستور هاي BJT که برمبناي کنترل جريان عمل مي کنند، ماسفت ها بر مبناي کنترل ولتاژ عمل مي کنند و به جاي سه پايه ي Base و Collector و Emitter داراي سه پايه ي Gate و Source و Drain مي باشند.

کاربرد ترانزيستور ماسفت به عنوان سوييچ براي استفاده از ماسفت به عنوان يک سوييچ کافي است ولتاژ gate نسبت به Source بيشتر باشد. به اين اختلاف ولتاژ VGS يعني اختلاف ولتاژ بين Gate و Source گويند. بديهي است که هرگاه پين Gate را به پين Source متصل کنيم در اين صورت VGS=0 مي گردد  . پس در نتيجه هيچ جرياني از Drain خارج نمي شود و سوييچ باز خواهد بود.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

نوع پکیج :

TO-247

ولتاژ VDS :

650 ولت

حداکثر جریان درین ID :

68.5 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.88

17
(دیدگاه کاربر 17)
5 ستاره
0%
4 ستاره
41.18%
3 ستاره
29.41%
2 ستاره
5.88%
1 ستاره
23.53%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 دیدگاه برای این محصول

  1. Utemync@onymail.xyz
  2. eurorgo@onymail.xyz
  3. Heiteby@onymail.xyz
  4. Frelamb@onymail.xyz
  5. langiDo@onymail.xyz
  6. Interly@onymail.xyz
  7. Snivine@onymail.xyz
  8. deteacile@topmailnew.xyz
  9. finforb@topmailnew.xyz
  10. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  11. asymbom@topmailnew.xyz
  12. Outweiz@benjaminmail.xyz
  13. Immephews@newonlinemail.xyz
  14. Asteway@topmailnew.xyz
  15. absotly@mailuk.site
  16. WEabalf@barrettmail.xyz
  17. Cetaply@newonlinemail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید