ترانزیستور ماسفت OSG65R099FZ

50
( 51 دیدگاه )
45,048تومان48,513تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

56 در انبار

ترانزیستور ماسفت OSG65R099FZ یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

ترانزیستور ماسفت OSG65R099FZ یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. این ترانزیستور دارای ولتاژ درین سورس 650 ولت و جریان درین 40 آمپر می باشد.

  • N-CHANEL

این نوع ترانزيستور ماسفت برای دستگاههای (ماینینگ) و منابع تغذیه سوئیچینگ مورد استفاده قرار میگیرد.این نوع ماسفت در انواع دستگاه های ماینر از قبیل AntMiner، Whatsminer و… استفاده میشود.

ترانزیستور :

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردندترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند. در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستور ها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند. (تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستورها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

این قطعه ترانزیستور ماسفت ميتواند مانند سوییچی بین حالات و انتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند.

ماسفت (MOSFET) مخفف عبارت Meta Oxide Semiconductor Field Effect Transistor است و همانطور که از نام آن مشخص است از نوع ترانزيستور هاي اثر ميدان (Field Effect Transistor = FET) مي باشد.

برخلاف ترانزيستور هاي BJT که برمبناي کنترل جريان عمل مي کنند، ماسفت ها بر مبناي کنترل ولتاژ عمل مي کنند و به جاي سه پايه ي Base و Collector و Emitter داراي سه پايه ي Gate و Source و Drain مي باشند.

کاربرد ترانزيستور ماسفت به عنوان سوييچ براي استفاده از ماسفت به عنوان يک سوييچ کافي است ولتاژ gate نسبت به Source بيشتر باشد. به اين اختلاف ولتاژ VGS يعني اختلاف ولتاژ بين Gate و Source گويند. بديهي است که هرگاه پين Gate را به پين Source متصل کنيم در اين صورت VGS=0 مي گردد .  پس در نتيجه هيچ جرياني از Drain خارج نمي شود و سوييچ باز خواهد بود.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

نوع پکیج :

TO-247AC

ولتاژ VDS :

650 ولت

حداکثر جریان درین ID :

40 آمپر

دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.58

50
(دیدگاه 51 کاربر)
5 ستاره
4%
4 ستاره
22%
3 ستاره
24%
2 ستاره
28%
1 ستاره
22%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

51 دیدگاه برای این محصول

  1. enventy@barrymail.xyz
  2. abaxeva@barrymail.xyz
  3. soryday@barrymail.xyz
  4. SicAppape@barrymail.xyz
  5. eurorgo@barrymail.xyz
  6. FenlyTeli@barrymail.xyz
  7. a.nt.o.n.io.su.p.e.rs.por.tkucha.a205@gmail.com
  8. a.nt.on.io.sup.ers.po.rtkuc.haa205@gmail.com
  9. a.nt.o.n.i.osupe.r.s.p.o.rt.k.uc.h.a.a.205@gmail.com
  10. a.nt.o.n.io.s.up.e.rs.port.ku.cha.a20.5@gmail.com
  11. ant.onio.supe.rsp.o.rtk.u.ch.aa.2.0.5@gmail.com
  12. a.n.t.oni.os.upers.p.ortkuchaa.2.0.5@gmail.com
  13. a.n.to.ni.o.su.p.er.sp.o.rtku.c.h.a.a.205@gmail.com
  14. a.nt.on.i.o.sup.e.rspo.rtk.uch.a.a.2.05@gmail.com
  15. Bafrosy@barrettmail.xyz
  16. a.n.to.n.i.os.upe.rs.por.tk.uc.ha.a.2.05@gmail.com
  17. an.to.nio.su.p.er.s.p.ort.k.uc.h.aa20.5@gmail.com
  18. ant.on.ios.u.pe.rsp.or.tk.ucha.a.205@gmail.com
  19. Impetle@barrettmail.xyz
  20. an.t.o.ni.os.u.perspo.r.tku.c.haa.2.0.5@gmail.com
  21. ant.oni.o.s.upe.r.sportkuc.h.aa.20.5@gmail.com
  22. a.ntoni.osu.p.e.rs.port.k.uch.aa.205@gmail.com
  23. an.to.niosupe.r.s.p.ort.k.uch.aa.20.5@gmail.com
  24. a.ntoni.osu.p.er.s.p.or.tk.u.ch.aa.20.5@gmail.com
  25. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  26. robertNailt@gmail.com
  27. Outweiz@benjaminmail.xyz
  28. Immephews@newonlinemail.xyz
  29. Asteway@topmailnew.xyz
  30. absotly@mailuk.site
  31. WEabalf@barrettmail.xyz
  32. Cetaply@newonlinemail.xyz
  33. a.n.to.n.i.o.superspo.r.t.k.u.c.h.aa205@gmail.com
  34. a.nt.o.n.iosupe.r.s.po.r.tk.uc.h.aa20.5@gmail.com
  35. yourmailsf@gmail.com
  36. yourmailsf@gmail.com
  37. Veissex@benjaminmail.xyz
  38. jennifer.14546@gmail.com
  39. Alarriake@barrettmail.xyz
  40. axollorce@newonlinemail.xyz
  41. Switole@bernardmail.xyz
  42. Blooste@benjaminmail.xyz
  43. Appoise@beaumail.xyz
  44. Infiche@topmailnew.xyz
  45. ColleyLet@barrymail.xyz
  46. Urilupt@baileymail.xyz
  47. hhhhs43s@gmail.com
  48. Drakera@benjaminmail.xyz
  49. Infiche@topmailnew.xyz
  50. wwe4rff43s@gmail.com
  51. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید