ترانزیستور ماسفت IRF640NPBF اورجینال

29
( 29 دیدگاه )
21,345تومان24,014تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

48 در انبار

ترانزیستور ماسفت IRF640NPBF اورجینال یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

ترانزیستور ماسفت IRF640NPBF اورجینال یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. این ترانزیستور دارای ولتاژ درین سورس 200 ولت و جریان درین 18 آمپر می باشد. همچنین پکیج این ماسفت TO-220 از نوع فلزی می باشد.

  • N-CHANEL

ترانزیستور :

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردندترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند.

در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستور ها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند. (تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستورها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

این قطعه ترانزیستور ماسفت IRF640NPBF اورجینال ميتواند مانند سوییچی بین حالات و انتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند.

ماسفت (MOSFET) مخفف عبارت Meta Oxide Semiconductor Field Effect Transistor است و همانطور که از نام آن مشخص است از نوع ترانزيستورهاي اثر ميدان (Field Effect Transistor = FET) مي باشد.

برخلاف ترانزيستور هاي BJT که برمبناي کنترل جريان عمل مي کنند، ماسفت ها بر مبناي کنترل ولتاژ عمل مي کنند و به جاي سه پايه ي Base و Collector و Emitter داراي سه پايه ي Gate و Source و Drain مي باشند.

کاربرد ترانزیستور  ماسفت به عنوان سوييچ براي استفاده از ماسفت به عنوان يک سوييچ کافي است ولتاژ gate نسبت به Source بيشتر باشد. به اين اختلاف ولتاژ VGS يعني اختلاف ولتاژ بين Gate و Source گويند.

بديهي است که هرگاه پين Gate را به پين Source متصل کنيم در اين صورت VGS=0 مي گردد پس در نتيجه هيچ جرياني از Drain خارج نمي شود و سوييچ باز خواهد بود.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

نوع پکیج :

TO-247AC

ولتاژ VDS :

650 ولت

حداکثر جریان درین ID :

40 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.21

29
(دیدگاه 29 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
10.34%
3 ستاره
31.03%
2 ستاره
27.59%
1 ستاره
31.03%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

29 دیدگاه برای این محصول

  1. Counknete@beaumail.xyz
  2. inwague@beaumail.xyz
  3. Wremssarl@beaumail.xyz
  4. HoofsDaks@beaumail.xyz
  5. hoiliacot@onymail.xyz
  6. apaklymep@onymail.xyz
  7. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  8. Immephews@newonlinemail.xyz
  9. Outweiz@benjaminmail.xyz
  10. absotly@mailuk.site
  11. Asteway@topmailnew.xyz
  12. WEabalf@barrettmail.xyz
  13. Cetaply@newonlinemail.xyz
  14. yourmailsf@gmail.com
  15. yourmailsf@gmail.com
  16. Alarriake@barrettmail.xyz
  17. Blooste@benjaminmail.xyz
  18. Switole@bernardmail.xyz
  19. axollorce@newonlinemail.xyz
  20. Veissex@benjaminmail.xyz
  21. yourmailsf@gmail.com
  22. raikise@bernardmail.xyz
  23. kideoky@mailuk.site
  24. Appoise@beaumail.xyz
  25. hhhhs43s@gmail.com
  26. intactbic@onymail.xyz
  27. Teehype@barrettmail.xyz
  28. abablense@newonlinemail.xyz
  29. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید