ترانزیستور ماسفت IPW60r070C6

19
( 19 دیدگاه )
118,500تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

2 در انبار

ترانزیستور ماسفت IPW60r070C6 یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. جریان درین 53 آمپر با تحمل ولتاژ 600 ولت

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

ترانزیستور ماسفت IPW60r070C6 یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد.

این نوع ماسفت برای دستگاههای (ماینینگ) و منابع تغذیه سوئیچینگ مورد استفاده قرار میگیرد. این قطعه محصول شرکت INFINEON  بوده که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند و بسیار با کیفیت می باشد.

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردندترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند. در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستورها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند. (تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی. اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستورها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

این قطعه ترانزیستور ماسفت IPW60r070C6  ميتواند مانند سوییچی بین حالات وانتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند. ترانزیستور یک دستگاه  سه پایه است که از اتصال متوالی دو دیود ایجاد می‌شود.

بنابراین در ساختار خود دارای دو پیوند PN است سه پایه‌ی آن ازسه نیمه‌هادی موجود در این پیوند‌ها گرفته می‌شود. اتصال متوالی یا پشت به پشت دیود ها، دو نوع ترانزیستور ایجاد می‌کند؛ NPN وPNP؛ که به ترتیب به معنای قرار گرفتن نیمه هادی نوع P. در بین دو نیمه هادی نوع N، و قرار گرفتن نیمه هادی نوع N. در بین دو نیمه هادی نوع P است.

بطور کلی باید بدانیم ترانزیستورها به دو دسته  ترانزيستورهاي اتصال دو قطبي و ترانزیستورهاي اثر میدانی تقسیم می شوند وترانزيستور ماسفت در گروه ترانزیستور های اثر میدانی قرار دارد.در گروه   ترانزیستورهای اثر میدانی، كنترل جريان براساس الكترون ها آزاد حاصل از ميدان صورت می گیرد.

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

نوع پکیج :

TO 247

VDS :

600 ولت

ID :

53 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.16

19
(دیدگاه کاربر 19)
5 ستاره
0%
4 ستاره
10.53%
3 ستاره
21.05%
2 ستاره
42.11%
1 ستاره
26.32%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 دیدگاه برای این محصول

  1. Utemync@onymail.xyz
  2. eurorgo@onymail.xyz
  3. Frelamb@onymail.xyz
  4. Interly@onymail.xyz
  5. Snivine@onymail.xyz
  6. deteacile@topmailnew.xyz
  7. finforb@topmailnew.xyz
  8. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  9. Immephews@newonlinemail.xyz
  10. asymbom@topmailnew.xyz
  11. Outweiz@benjaminmail.xyz
  12. absotly@mailuk.site
  13. Cetaply@newonlinemail.xyz
  14. WEabalf@barrettmail.xyz
  15. Asteway@topmailnew.xyz
  16. yourmailsf@gmail.com
  17. yourmailsf@gmail.com
  18. yourmailsf@gmail.com
  19. yourmailsf@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید