ترانزیستور ماسفت FQPF20N60C

55
( 58 دیدگاه )
19,425تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

176 در انبار

ترانزیستور ماسفت FQPF20N60C یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x

ترانزیستور ماسفت FQPF20N60C یک نوع ماسفت قدرت N-CHANEL میباشد. ترانزیستور ماسفت FQPF20N60C دارای 125 وات توان و برای مدارات تغذیه سوئیچینگ و دستگاههای (ماینینگ) کاربرهای زیادی دارد. این نوع ماسفت در انواع دستگاه های ماینر از قبیل AntMiner، Whatsminer و… استفاده میشود. این ترانزیستور دارای حداکثر ولتاژ تحمل 600 ولت و حداکثر جریان درین 20 آمپر می باشد.

ترانزیستور ها یکی از قطعات الکترونيكي هستند که بعد از ساخته شدن، جهش بزرگی درعلم و تکنولوژی به وجود آوردند. ترانزیستور وظيفه تقویت سیگنال را بر عهده دارند. در مدارهاي آنالوگ  ترانزیستورها در تقويت كننده هااستفاده می‌شوند. (تقویت سيگنال هايي مثل  صوت يا امواج راديويي  ) و نیز منابع تغذيه تثبیت‌شده خطی و غیرخطی اما  در مدارهاي ديجيتال از ترانزیستورها به عنوان سوییچ (کلید) الکترونیکی استفاده می‌شود. 

ترانزیستور ماسفت FQPF20N60C ميتواند مانند سوییچی بین حالات وانتخاب‌های مختلف ما در مدار عمل كند. همچنين می‌تواند ولتاژ و جریان سیگنالی که دریافت می‌کند را تنظیم کند. ترانزیستور یکدستگاه  سه پایه است که از اتصال متوالی دو دیود ایجاد می‌شود. بنابراین در ساختار خود دارای دو پیوند P-N است. سه پایه‌ی آن ازسه نیمه‌هادی موجود در این پیوند‌ها گرفته می‌شود. اتصال متوالی یا پشت به پشت دیود ها، دو نوع ترانزیستور ایجاد می‌کند؛ NPN وPNP؛ که به ترتیب به معنای قرار گرفتن نیمه هادی نوع P. در بین دو نیمه هادی نوع N، و قرار گرفتن نیمه هادی نوع N. در بین دو نیمههادی نوع P است.

بطور کلی باید بدانیم ترانزیستورها به دو دسته  ترانزيستورهاي اتصال دو قطبي و ترانزیستورهاي اثر میدانی تقسیم می شوند و ترانزيستور ماسفت در گروه ترانزیستور های اثر میدانی قرار دارد . در گروه ترانزیستورهای اثر میدانی، كنترل جريان براساس الكترون ها آزاد حاصل از ميدان صورت می گیرد

توضیحات تکمیلی
نوع نصب :

DIP

نوع پکیج :

TO-220

حداکثر Vds :

600 ولت

حداکثر Id :

20 آمپر

دانلود دیتاشیت

میانگین امتیاز

2.65

55
(دیدگاه 58 کاربر)
5 ستاره
5.45%
4 ستاره
29.09%
3 ستاره
18.18%
2 ستاره
20%
1 ستاره
27.27%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 دیدگاه برای این محصول

  1. DersGoore@newonlinemail.xyz
  2. Duniowl@newonlinemail.xyz
  3. drurcezef@newonlinemail.xyz
  4. Duthindit@newonlinemail.xyz
  5. preagma@newonlinemail.xyz
  6. DonAlgola@newonlinemail.xyz
  7. an.to.n.i.os.u.pe.rs.p.o.rt.ku.cha.a.2.0.5@gmail.com
  8. a.n.to.ni.o.super.s.por.t.k.u.chaa205@gmail.com
  9. ant.on.i.o.s.uper.s.p.or.t.k.uc.h.aa205@gmail.com
  10. a.nto.ni.os.u.pe.r.sp.ort.ku.c.h.a.a.2.0.5@gmail.com
  11. a.nt.o.n.i.osup.e.r.s.p.o.rt.ku.ch.aa.2.05@gmail.com
  12. a.nt.onio.s.up.e.r.sp.o.rtk.uc.h.aa2.05@gmail.com
  13. a.n.t.onio.supe.rsp.or.tku.ch.aa20.5@gmail.com
  14. an.t.oniosupe.r.s.portk.uc.h.aa.2.05@gmail.com
  15. Fleeldken@mailuk.site
  16. a.nt.on.io.su.pe.r.s.p.ort.ku.ch.aa2.05@gmail.com
  17. a.nto.n.i.o.s.u.pe.r.sp.o.rtk.uc.h.a.a2.0.5@gmail.com
  18. an.ton.i.o.s.u.pe.r.sp.o.r.tk.u.ch.aa205@gmail.com
  19. a.nt.o.n.i.o.s.u.p.ers.p.ort.k.uc.ha.a.20.5@gmail.com
  20. erammedly@mailuk.site
  21. a.nt.o.nios.up.er.sportk.u.chaa20.5@gmail.com
  22. muhammetmurat_burcu_1900@gmail.com
  23. a.n.t.o.nios.u.pe.rs.p.or.t.k.uch.a.a.2.05@gmail.com
  24. a.n.to.n.ios.u.p.er.s.por.tk.uc.ha.a2.05@gmail.com
  25. antonio.su.p.e.r.sp.o.r.t.ku.c.h.a.a.20.5@gmail.com
  26. a.nt.o.nio.s.uper.sp.o.rt.kuc.haa.2.05@gmail.com
  27. muhlis_mumunfatih_27@gmail.com
  28. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  29. ural_onur_1511@gmail.com
  30. Immephews@newonlinemail.xyz
  31. Outweiz@benjaminmail.xyz
  32. absotly@mailuk.site
  33. Asteway@topmailnew.xyz
  34. WEabalf@barrettmail.xyz
  35. Cetaply@newonlinemail.xyz
  36. a.n.to.n.iosupe.rs.po.r.t.k.u.ch.aa2.0.5@gmail.com
  37. yourmailsf@gmail.com
  38. yourmailsf@gmail.com
  39. Alarriake@barrettmail.xyz
  40. Blooste@benjaminmail.xyz
  41. Switole@bernardmail.xyz
  42. axollorce@newonlinemail.xyz
  43. Veissex@benjaminmail.xyz
  44. yourmailsf@gmail.com
  45. lonnie_nisbet@arcor.de
  46. tonywallis@gmail.com
  47. judson.morehead@bigstring.com
  48. dinosimmons@gmail.com
  49. bradlykraegen@gmx.net
  50. repulsive@emali.top
  51. jaycathcart@yahoo.de
  52. yaniraeubank@web.de
  53. gratis@emali.top
  54. icharper@emali.top
  55. waitanying@emali.top
  56. BluttBele@onemailtop.xyz
  57. oscilky@newtopmail.xyz
  58. Urilupt@baileymail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید