باکس هدر Box Header IDC 20pin – 2X10

53
( 53 دیدگاه )
1,429تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

295 در انبار

باکس هدر Box Header IDC 20pin – 2X10 صاف نری  روی بردی دارای قاب و فاصله هر دو پین 2.54 میلیمتر می باشد . این محصول در قطعات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

x

باکس هدر Box Header IDC 20pin – 2X10  صاف  نری  روی  بردی  دارای قاب و  فاصله بین پین ها 1.8 میلی متر می باشد.

  • نوع کانکتور یا سوکت:باکس هدر IDC
  • تعداد پین:۲۰
  • تعداد ردیف: ۲
  • فاصله بین پین ها 1.8 میلی متر

 

 

باکس هدر

 

از باکس هدر جهت بیرون کشیدن و اتصال پایه های برد به بیرون استفاده می شود که به همراه سوکت (کانکتور IDC ) کاربرد دارد .

باکس هدر بسیاری از کاربرد های خود را در فناوری مرتبط با کامپیوتر پیدا کرده است.

حروف IDC مخفف تماس جابجایی عایق هستند یا می توان آن را به عنوان اتصال جابجایی عایق معنی کرد.

نام کانکتور نحوه عملکرد آن را شرح می دهد.

این یک اتصال برق است که به منظور اتصال به رسانا یا رسانای یک کابل عایق بندی شده ، با داشتن نقاط اتصال ویژه به برد و کابل رابط طراحی شده ، که از طریق آن شبیه سازی می کند و اتصال را با سیم موجود در آن قرار داده است.

این کانکتور (باکس هدر) دارای ۱۰ تا ۴۰ پین می باشد. کابل با اتصال به باکس هدر ، این غلبه بر روند بسیار وقت گیر برای جدا کردن رساناهای عایق قبل از اتصال به پین های اتصال دهنده از بین می برد.

کانکتور IDC یک اتصال دهنده الکتریکی است که با اتصال به یک سیم کابل عایق با یک فرایند اتصال به مجراهای کابل عایق متصل می شود  که یک ردیف با تیغه های انتخابی را جفت می کند .

از طریق عایق ، جفت کردن پین ها با هم نیاز به نوار هادی عایق قبل از اتصال دارد. هنگامی که به درستی ساخته شد ، تیغه ی اتصال دهنده لحیم می گردد.

توضیحات تکمیلی
نوع کانکتور :

نری

فاصله دو پین کانکتور (mm) :

1.8 میلی متر

مدل کانکتور :

باکس هدر

کاربرد کانکتور :

روبردی

وزن

دیتاشیت

دیتاشیت
دیتاشیت
میانگین امتیاز

2.87

53
(دیدگاه 53 کاربر)
5 ستاره
7.55%
4 ستاره
32.08%
3 ستاره
18.87%
2 ستاره
22.64%
1 ستاره
18.87%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53 دیدگاه برای این محصول

  1. Utemync@onymail.xyz
  2. Heiteby@onymail.xyz
  3. langiDo@onymail.xyz
  4. Interly@onymail.xyz
  5. Snivine@onymail.xyz
  6. an.to.n.i.o.s.up.e.rsp.or.t.k.u.c.ha.a.2.05@gmail.com
  7. a.nto.ni.o.su.p.e.r.s.por.tku.ch.aa20.5@gmail.com
  8. a.n.to.nios.upers.p.o.rt.kuc.haa2.05@gmail.com
  9. ant.on.i.o.s.u.per.s.po.r.t.k.uch.a.a.2.05@gmail.com
  10. a.n.t.o.ni.os.u.p.er.s.po.r.t.ku.chaa.205@gmail.com
  11. a.n.ton.i.o.s.u.p.erspo.r.tkuc.haa.20.5@gmail.com
  12. deteacile@topmailnew.xyz
  13. a.n.to.nio.supers.p.or.t.kuch.a.a2.05@gmail.com
  14. an.to.nios.up.e.rs.por.t.k.u.chaa.20.5@gmail.com
  15. anton.i.o.s.up.e.rs.p.o.r.t.kucha.a20.5@gmail.com
  16. an.to.niosu.p.er.s.p.o.r.tk.u.cha.a2.05@gmail.com
  17. finforb@topmailnew.xyz
  18. an.toni.osuper.s.portku.ch.aa2.0.5@gmail.com
  19. williampeese@gmail.com
  20. a.n.t.o.n.iosu.pe.rs.port.kuc.h.a.a.20.5@gmail.com
  21. a.n.ton.io.s.u.pe.rsp.ort.ku.c.ha.a205@gmail.com
  22. an.to.nios.u.p.ersp.ort.k.u.c.haa2.05@gmail.com
  23. a.nto.n.i.osu.pe.r.s.po.r.tkuc.haa.205@gmail.com
  24. an.to.ni.os.u.p.er.sp.o.rt.ku.cha.a.20.5@gmail.com
  25. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  26. asymbom@topmailnew.xyz
  27. Outweiz@benjaminmail.xyz
  28. Immephews@newonlinemail.xyz
  29. WEabalf@barrettmail.xyz
  30. absotly@mailuk.site
  31. Asteway@topmailnew.xyz
  32. Cetaply@newonlinemail.xyz
  33. an.t.o.ni.os.upe.rs.p.or.t.ku.c.h.a.a.205@gmail.com
  34. ant.o.ni.o.su.per.s.po.rt.k.uc.h.a.a.2.05@gmail.com
  35. antonio.s.upe.rspor.tk.u.c.h.aa2.0.5@gmail.com
  36. a.nt.o.ni.o.s.up.e.r.s.p.o.rt.kuch.aa.205@gmail.com
  37. an.t.o.n.i.osu.pers.po.rt.kuch.a.a20.5@gmail.com
  38. yourmailsf@gmail.com
  39. yourmailsf@gmail.com
  40. Veissex@benjaminmail.xyz
  41. Alarriake@barrettmail.xyz
  42. axollorce@newonlinemail.xyz
  43. Blooste@benjaminmail.xyz
  44. Switole@bernardmail.xyz
  45. yourmailsf@gmail.com
  46. raikise@bernardmail.xyz
  47. Drakera@benjaminmail.xyz
  48. hhhhs43s@gmail.com
  49. oscilky@newtopmail.xyz
  50. wwe4rff43s@gmail.com
  51. kideoky@mailuk.site
  52. abablense@newonlinemail.xyz
  53. wwe4rff43s@gmail.com
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید