آنتن GSM PCB IPX

16
( 16 دیدگاه )
14,580تومان15,809تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

1077 در انبار

آنتن GSM PCB IPX جهت تقویت باندهای فرکانسی GSM,GPRS,Bluetooth و CDMA در انواع مدارات و بردهای مخابراتی می باشد.

(جهت سفارش خارجی این محصول در تعداد بالا و قیمت کمتر کلیک کنید)

x
شناسه محصول: 102812 دسته:

آنتن GSM PCB IPX جهت تقویت باندهای فرکانسی GSM,GPRS,Bluetooth و CDMA در انواع مدارات و بردهای مخابراتی می باشد.

  • طول سیم این آنتن 5 سانتی متر می باشد. طول PCB در اندازه 3.5 سانتی متر است

آنتن یک وسيله مخابراتی است که کار آن تبدیل سيگنال الكتريكي به موج الكترومغناطيس (در حالت فرستندگی)، و تبدیل امواجالکترومغناطیسی به سیگنال الکتریکی (در حالت گیرندگی) است. آنتن‌ها ساختارهای متنوعی دارند که با توجه به کاربرد، تعیین می‌شوند.

هر آنتن، در یک بسامد تعيين شده به تشديد درمی‌آيد وبيشترين ولتاژ را (در حالت گیرندگی) تولید می‌کند. اگر طول آنتن متناسب با طولموج دریافتی باشد، موج کاملاً در آنتن جای می‌گیرد و به اصطلاح می‌گویند آنتن تشدید شده‌است. یعنی آنتن، با موج دریافت‌شدههماهنگ شده‌است و در این حالت ولتاژ توليد شده در آنتن ماكزيمم است.

البته لازم نیست که طول آنتن حتماً با طول‌موج دریافت‌شده برابر باشد؛ می‌توان القاگري را همراه یک یا دو خازن به آنتن افزود تا حالتتشدید را در آنتن پدید آورند.

آنتن GSM PCB IPX و همه آنتن ها را از فلزات سبک مانند آلومينيوم درست می‌کنند. برای اینکه آنتن بتواند امواج را منتشر کند، باید جریان الکتریکی آن با زمان تغییرکند. هرچه رسانایی فلز بهتر باشد، اتلاف‌ اُهمی ناشی از جریان روی آنتن کمتر می‌شود؛ به همین علت سعی بر آن است که ضریبرسانندگی فلز سازنده آنتن بیشتر باشد. طول آنتن بهتر است برابر نصف طول موج باشد.

توضیحات تکمیلی
رنج فرکانسی :

780 ~ 960 & 1710 ~ 2170 MHz

گین :

2dbi

کانکتور :

SMA Male Right

میانگین امتیاز

2.56

16
(دیدگاه 16 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
25%
3 ستاره
31.25%
2 ستاره
18.75%
1 ستاره
25%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 دیدگاه برای این محصول

  1. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  2. Outweiz@benjaminmail.xyz
  3. Immephews@newonlinemail.xyz
  4. Asteway@topmailnew.xyz
  5. WEabalf@barrettmail.xyz
  6. absotly@mailuk.site
  7. Cetaply@newonlinemail.xyz
  8. Alarriake@barrettmail.xyz
  9. Switole@bernardmail.xyz
  10. Blooste@benjaminmail.xyz
  11. Veissex@benjaminmail.xyz
  12. axollorce@newonlinemail.xyz
  13. Infiche@topmailnew.xyz
  14. Urilupt@baileymail.xyz
  15. Teehype@barrettmail.xyz
  16. raikise@bernardmail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید