آنتن تلسکوپي 22 سانتي متر مخصوص ریموت کنترل

22
( 22 دیدگاه )
17,140تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

23 در انبار

آنتن تلسکوپي 22 سانتي متر -کشویی – مخصوص ریموت کنترل مدل ته رزوه و در حالت بسته 6.5cm مناسب برای فرکانس 315 و 433 مگاهرتز .

x

آنتن تلسکوپي:

آنتن تلسکوپي 22 سانتي متر -کشویی مخصوص ریموت کنترل مدل ته رزوه و در حالت بسته 6.5cm مناسب برای فرکانس 315 و 433 مگاهرتز است. انتهای آنتن تلسکوپی دارای رزوه سایز 3 است که میتوانید آنرا در محل مشخص ثابت نمایید.

به آنتن میله ای ساده که در اکثر رادیو ضبط ها به کار می رود ، آنتن تلسکوپی می گویند. هرگاه در نقشه ای نوع آنتن مشخص نشده باشد،می توانید از آنتن تلسکوپی استفاده کنید.

آنتن چیست؟

آنتنیک المان مخابراتی است که کار آن تبدیل سیگنال الکتریکی  به امواج الکترومغناطیسی ( در حالت فرستندگی )  و تبدیل امواج الکترومغناطیسی به سیگنال الکتریکی (در حالت گیرندگی) است. آنتن‌ها ساختارهای متنوعی دارند که با توجه به کاربرد، تعیین می‌شوند

معمولا در گیرنده‌ها هر آنتن به ازاء یک فرکانس مشخصی، به تشدید درآمده و به ازاء آن فرکانس، ولتاژ ماکزیمم مشخصی تولید می نماید. هرگاه طول آنتن متناسب با طول موج دریافتی باشد، موج کاملا در آنتن قرار می گیرد و اصطلاحا می گویند آنتن رزنانس شده و یا به تشدید در آمده است.

یعنی آنتن با موج رسیده هماهنگ شده است و در این حالت ولتاژی که به آنتن رسیده، حداکثر است .

البته نیازی نیست که طول آنتن حتماً با طول موج رسیده کاملا برابر باشد، زیرا جهت رفع این مشکل سیم پیچی را به همراه یک یا دو خازن متغیر به آنتن اضافه می کنند تا حالت تشدید را در آنتن بوجود آورند.

 

انواع آنتن ها :

  • مونو پل( تک قطبی)
  • نیم موج (هرتز)
  • مارکونی
  • یاگی
  • هورن (شییپوری)
  • بشقابی
  • تلسکوپی
  • میکرواستریپ
توضیحات تکمیلی
جنس

فلزی

طول آنتن در حالت بسته :

6cm

طول آنتن در حالت باز :

20cm

میانگین امتیاز

2.68

22
(دیدگاه 22 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
31.82%
3 ستاره
31.82%
2 ستاره
9.09%
1 ستاره
27.27%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

22 دیدگاه برای این محصول

  1. Counknete@beaumail.xyz
  2. gurnani@beaumail.xyz
  3. inwague@beaumail.xyz
  4. Wremssarl@beaumail.xyz
  5. enforse@beaumail.xyz
  6. hoiliacot@onymail.xyz
  7. apaklymep@onymail.xyz
  8. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  9. rosemarymccracken@arcor.de
  10. Immephews@newonlinemail.xyz
  11. Outweiz@benjaminmail.xyz
  12. Cetaply@newonlinemail.xyz
  13. absotly@mailuk.site
  14. WEabalf@barrettmail.xyz
  15. Asteway@topmailnew.xyz
  16. axollorce@newonlinemail.xyz
  17. Veissex@benjaminmail.xyz
  18. Alarriake@barrettmail.xyz
  19. Blooste@benjaminmail.xyz
  20. Switole@bernardmail.xyz
  21. kideoky@mailuk.site
  22. ColleyLet@barrymail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید