کوپلینگ پلاستیکی

31
( 31 دیدگاه )
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

در انبار موجود نمی باشد

کوپلینگ پلاستیکی يك قطعه الكترونيكي است كه به منظور اتصال دو شفت براي انتقال قدرت طراحي شده است.کوپلینگ یک المان مکانیکی است.

کوپلینگ پلاستیکی يك قطعه الكترونيكي است كه به منظور اتصال دو شفت براي انتقال قدرت طراحي شده است. به طور معمول کوپلینگ ها در حین عملکرد به شفت ها اجازه ی جدا شدن نمی دهند گرچه کوپلینگ های محدود کننده ی گشتاور می توانند زمانی که میزان گشتاور از حدی بالاتر برود دچار لغزش و یا جدایی شوند .

  • آمریکایی

هدف اولیه ی کوپلینگ ها این است که دو قطعه ی دوار را به هم متصل کنند و در عین حال که اجازه انحرافاتی را به آنها می دهند. با انتخاب، نصب و نگهداری دقیق کوپلینگ ها می توان صرفه جویی زیادی در هزینه نگهداری و زمان خروج از کارکرد به عمل آورد.

کوپلینگ:

کوپلینگ یک المان مکانیکی است اما این تنها بخشی از تعریف آن می باشد.  در مورد نقش و وظایف این المان باید گفت که به صورت خلاصه چهار وظیفه را به عهده دارد . : انتقال قدرت، اصلاح عدم انطباق محورها، جذب ارتعاشات و جلوگیری از انتقال حرارت موتور .

کوپلینگ COUPLING وسیله ای برای محور کردن موتور و شفت پمپ می باشد کوپلینگ ها در حقیقت برای موتورهای سانتری فیوژ . ، پمپ های سانتری فیوژ ، پمپ کلوز (pomp close) که شفت و موتور به صورت کسری قرار دارد توسط کوپلینگ متصل می باشد .

کوپلینگ  (Coupling) ها نوعی اتصال هستند که از آن­ها برای متصل کردن دو لولۀ هم سایز استفاده می­‌شود. این نوع اتصال ها آب بندی مناسبی ایجاد می­‌کنند و میزان نشتی را به طور محسوسی کاهش می­‌دهند .

کوپلینگ‌ ها در مواقعی که لوله دچار خوردگی و یا آسیب دیدگی شده است استفاده می‌شوند تا نشتی سیستم برطرف شود. همچنین از آن­ها به جای اتصالات جوشی یا فلنجی برای اتصال دو لوله استفاده می­‌شود. کوپلینگ ترمزدار جهت اتصال لوله‌ها به یکدیگر استفاده می‌شود .

از آنجا که در زمان اجرای لوله‌کشی فاضلاب ساختمان، بیشتر به لوله‌هایی با ابعاد مختلف جهت اتصال به یکدیگر نیاز است . بنابراین بعضی از افراد برای ایجاد کوپله‌های بیشتر اقدام به حرارت دادن لوله‌ها به صورت دستی و غیر اصولی می‌نمایند .

اجرای این عمل غیراستاندارد باعث تخریب پلیمر شده و در نهایت شبکه نیز به راحتی آب‌بندی نمی‌شود. هم‌چنین استفاده از روش کوپله باعث کاهش طول عمر لوله می‌گردد .

میانگین امتیاز

2.16

31
(دیدگاه 31 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
12.9%
3 ستاره
25.81%
2 ستاره
25.81%
1 ستاره
35.48%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

31 دیدگاه برای این محصول

  1. Counknete@beaumail.xyz
  2. gurnani@beaumail.xyz
  3. inwague@beaumail.xyz
  4. Wremssarl@beaumail.xyz
  5. enforse@beaumail.xyz
  6. HoofsDaks@beaumail.xyz
  7. hoiliacot@onymail.xyz
  8. apaklymep@onymail.xyz
  9. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  10. delialenehan@t-online.de
  11. Outweiz@benjaminmail.xyz
  12. WEabalf@barrettmail.xyz
  13. Immephews@newonlinemail.xyz
  14. Asteway@topmailnew.xyz
  15. absotly@mailuk.site
  16. Cetaply@newonlinemail.xyz
  17. yourmailsf@gmail.com
  18. yourmailsf@gmail.com
  19. Alarriake@barrettmail.xyz
  20. Switole@bernardmail.xyz
  21. Veissex@benjaminmail.xyz
  22. Blooste@benjaminmail.xyz
  23. axollorce@newonlinemail.xyz
  24. yourmailsf@gmail.com
  25. Teehype@barrettmail.xyz
  26. Amophypop@topmailonline.xyz
  27. hhhhs43s@gmail.com
  28. ColleyLet@barrymail.xyz
  29. raikise@bernardmail.xyz
  30. wwe4rff43s@gmail.com
  31. intactbic@onymail.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید