دیود T4 پکیج SMD

23
( 23 دیدگاه )
986تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

80 در انبار

دیود T4 پکیج SMD با وزن ۰.۰۱ گرم یک قطعه الکترونیکی است که دو سر دارد. دیود از یک سر جریان الکتریکی را عبور می‌دهد و از سوی دیگر مانع عبور جریان الکتریکی می‌شود.

x

دیود T4 پکیج SMD با وزن ۰.۰۱ گرم یک قطعه الکترونیکی است که دو سر دارد. دیود از یک سر جریان الکتریکی را عبور می‌دهد و از سوی دیگر مانع عبور جریان الکتریکی می‌شود. هنگامی که جریان از سر عبور دهنده می گذرد، مقاومت بسیار ناچیز است ولی هنگامی که جریان از سر دیگر دیود می گذرد، دیود مقاومت بسیار بالایی را در سر راه جریان قرار می دهد و مانع عبور جریان می شود.

دیودها از لحاظ مقدار جریان عبوری به سه دسته دیودهای سیگنال، دیودهای یکسوکننده و دیودهای زنر تقسیم می شوند. دیودهای سیگنال ، جریانی در حد میلی آمپر از خود عبور می دهند و برای آشکارسازی در رادیو بکار می روند. دیودهای یکسو کننده قادرند جریان بالایی از خود عبور دهند و برای یکسو کردن جریان متناوب استفاده می شوند. از طرف دیگر دیودهای زنر وجود دارد که برای تثبیت ولتاژ از آنها استفاده می شود.

مهم ترین کاربرد دیود، عبور جریان در یک جهت ( diode’s forward direction) و ممانعت در برابر گذر جریان در جهت مخالف ( reverse direction) است (یکسو سازی). در نتیجه می توان به دیود مثل یک شیر الکتریکی یک طرفه نگاه کرد. این ویژگی دیود برای تبدیل جریان متناوب به جریان مستقیم استفاده می‌شود.

انواع ديود:

  • ديود معمولی
  • ديود زنر
  • دیود LED
  • ديود شاتکی
  • پل دیود
توضیحات تکمیلی
وزن

۰.۰۱ گرم

میانگین امتیاز

2.70

23
(دیدگاه 23 کاربر)
5 ستاره
0%
4 ستاره
43.48%
3 ستاره
13.04%
2 ستاره
13.04%
1 ستاره
30.43%
در مورد این کالا نظر بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 دیدگاه برای این محصول

  1. deteacile@topmailnew.xyz
  2. finforb@topmailnew.xyz
  3. JALAAWATE@benjaminmail.xyz
  4. asymbom@topmailnew.xyz
  5. Immephews@newonlinemail.xyz
  6. Outweiz@benjaminmail.xyz
  7. WEabalf@barrettmail.xyz
  8. absotly@mailuk.site
  9. Cetaply@newonlinemail.xyz
  10. Asteway@topmailnew.xyz
  11. yourmailsf@gmail.com
  12. yourmailsf@gmail.com
  13. yourmailsf@gmail.com
  14. yourmailsf@gmail.com
  15. Alarriake@barrettmail.xyz
  16. axollorce@newonlinemail.xyz
  17. Veissex@benjaminmail.xyz
  18. Blooste@benjaminmail.xyz
  19. Switole@bernardmail.xyz
  20. intactbic@onymail.xyz
  21. Infiche@topmailnew.xyz
  22. raikise@bernardmail.xyz
  23. Infiche@topmailnew.xyz
علاقه مندی ها 0
صفحه علاقه مندی ها خرید را ادامه دهید